![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
15:43, 20 травня 2018 р.
До Луцька з'їхалися алкомінімалісти з усього світу
![До Луцька з'їхалися алкомінімалісти з усього світу , фото-1 До Луцька з'їхалися алкомінімалісти з усього світу , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
До Луцька приїхали алкомінімалісти з різних країн світу.
Про це пише "Волинь 24".
"Вся Європа і не тільки була вчора у Луцьку! Міжнародна зустріч колекціонерів мініатюрного алкоголю цього року відбулася в Україні", - повідомив луцький ведучий Влад Зінкевич.
Так, сотня гостей з Норвегії, Німеччини, Польщі, Литви та ще 5 країн зібралися, аби поділитися досвідом та похвалитися своїми колекціями.
![До Луцька з'їхалися алкомінімалісти з усього світу , фото-2 До Луцька з'їхалися алкомінімалісти з усього світу , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Довідково:
Алкомінімаліст - людина, що займається колекціонуванням маленьких (до 50 мл) пляшок зі спиртними напоями.
Алкомінімалістика - це колекціонування мініатюрних пляшечок із алкоголем. Більшість пляшечок має місткість 50 мл, але трапляються й менші. Мінімальна зареєстрована ємкість -1,2 мл.
Найперші міні-пляшечки з алкоголем почали випускати в кінці XIX - на початку XX ст. Особливо популярними вони були в країнах, де діяла заборона на міцні напої, приміром, у США в 30-х роках минулого століття. Таким чином вдавалося уникнути сплати податків і одночасно без перешкод рекламувати цю специфічну продукцію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...