• Головна
  • На Волині проведуть повторні протипожежні перевірки дитячих таборів
15:43, 21 травня 2018 р.

На Волині проведуть повторні протипожежні перевірки дитячих таборів

На Волині проведуть повторні протипожежні перевірки дитячих таборів

З 22 травня у закладах оздоровлення та відпочинку на Волині працівники управління ДСНС України у Волинській області проведуть повторні протипожежні перевірки. Заклади, які не дотримаються відповідних приписів, не отримають дозволів на початок роботи.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Волинської облдержадміністрації.

Для літнього оздоровлення дітей у 2018 році на Волині визначено 11, де впродовж квітня працівники управління ДСНС України у Волинській області проводили відповідні перевірки.

На переконання Олександра Савченка, гіркий досвід одеського оздоровчого табору «Вікторія», має стати прикладом й для інших.

"Вже з двадцять другого травня розпочнуться повторні перевірки закладів оздоровлення та відпочинку щодо усунення порушень вимог пожежної та техногенної безпеки. Питання надзвичайно важливе. Тому заклади, які не виконують відповідних приписів, не отримають дозвільних документів на початок роботи", – повідомив повідомив начальник управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук.

Наразі за результатами перевірок керівникам об’єктів вручені приписи для усунення порушень вимог пожежної та техногенної безпеки, із визначенням конкретних заходів та термінів їх виконання.

Усунуто майже 70 % зауважень, а саме:

  • приміщення дитячих таборів укомплектовується автоматичною пожежною сигналізацією,
  • укладаються договори на технічне обслуговування систем протипожежного захисту,
  • здійснюється технічне обслуговування первинних засобів пожежогасіння тощо.

Виправлення інших недоліків – у процесі виконання.

Зокрема, в оздоровчому таборі «Веселка» с. Терешківці Горохівського району тривають роботи щодо дообладнання двох спальних корпусів автоматичною пожежною сигналізацією.

Облаштовують автоматичну пожежну сигналізація й в оздоровчому таборі «Оберіг» на Ковельщині та у таборі «Сонячний» в селі Гаразджа Луцького району.

Такі ж роботи тривають і в таборах «Світязь» та «Супутник», що функціонують у Шацькому районі.

А в таборі «Чайка» Шацького району тривають роботи із вогнезахисного обробляння дерев’яних елементів горища в будівлях спальних корпусів та їдальні.

В той же час, в оздоровчому закладі «Барвінок» села Павлівка Іваничівського району проектні роботи на влаштування автоматичної пожежної сигналізації, обробку дерев’яних конструкцій горищ та обладнання блискавкозахисту на будівлях спальних корпусів виконано, проте кошти на впровадження цих заходів допоки відсутні.

Натомість до оздоровчого сезону наразі повністю готові у таборах «Ровесник» Луцького району, «Світанок» Ківерцівського району та «Парасолька» Турійського району.

Нагадаємо, що минулого року низці закладів вручили зауваження щодо 84 заходів пожежної безпеки, 25 із яких досі не виконані.

Таким чином, із 11 стаціонарних таборів у 10 таборах є ще низка не виконаних «протипожежних завдань.

Додамо, що 30 березня працівники органів державного пожежного нагляду Управління ДСНС у Волинській області перевірили стан пожежної та техногенної безпеки на 28 об’єктах з масовим перебуванням людей в області.

Результати перевірок показали, що наявні порушення правил пожежної безпеки в Палаці учнівської молоді, Волинському академічному обласному театрі ляльок у Луцьку, в торговому комплексі «Україна» в смт Маневичі, кінотеатрі «ім. В.П. Газіна» в смт Ратне, готельно-ресторанного комплексу "Мальованка" у Рожищенському районі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#протипожежні #перевірки #повторні #табори #приписи #дозволи #Волинь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...