• Головна
  • На Волині заклади охорони здоров’я притягнули до відповідності за неналежне поводження з відходами
16:46, 18 жовтня 2012 р.

На Волині заклади охорони здоров’я притягнули до відповідності за неналежне поводження з відходами

Прокуратурою Волині проведено перевірки додержання вимог Закону України «Про відходи» та іншого законодавства у сфері поводження з відходами закладами охорони здоров'я області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Перевірки засвідчили наявність низки порушень у діяльності лікувальних установ.

Не усі заклади охорони здоров'я області отримали дозволи на розміщення відходів. У більшості з них не забезпечено ведення первинного обліку кількості, типу та складу відходів.

У порушення вимог законодавства одноразові шприци і системи передаються закладами охорони здоров'я підприємствам, які отримали ліцензії на поводження з полімерними, а не з небезпечними відходами.

Через відсутність спеціальних установок по знешкодженню використаних металевих голок останні, після дезінфекції, захоронюють на полігонах твердих побутових відходів, чим порушуються вимоги Закону України «Про відходи».

Не вирішено в області також питання знешкодження з додержанням норм екологічної безпеки біологічних відходів методом спалювання, адже на Волині відсутній крематорій.

Порушення в діяльності закладів охорони здоров'я виявлені Волинською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, прокуратурами Горохівського, Іваничівського, Луцького, Ратнівського, Рожищенського, Турійського, Старовижівського районів.

Всього за наслідками перевірок керівникам закладів охорони здоров'я області внесено 7 подань про усунення порушень, 3 з них уже розглянуто. До відповідальності притягнуто 5 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...