• Головна
  • У Луцьку виховуватимуть некорумповане покоління
17:10, 18 жовтня 2012 р.

У Луцьку виховуватимуть некорумповане покоління

В обласному центрі реалізовуватимуть проект «Некорумповане покоління», в ході якого дітей та молодь навчатимуть бачити негативні наслідки корупції і не допускати корупційних дій у дорослому житті. Про це повідомляє «Волинська правда».

Проект реалізується за підтримки Скандинавської місії, а до самої справи долучились керівник Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» Людмила Лонюк, директор Луцького міського центру для дітей, сім`ї та молоді Ліна Галан та заступник Луцької РДА Арсен Сидорчук. На присвяченій цій темі прес-конференції був присутній і президент Скандинавської місії, почесний консул Швеції в Україні Бо Валленберг. 

Як зауважив Бо Валленберг, який , до слова, і є ініціатором проекту, марно боротися з корупцією лише силами законів та правоохоронних органів. «Корупція закладена у голові, в мозку – всі ми хочемо «йти найкоротшим шляхом»... тому ми і хочемо «інвестувати» в дітей, в майбутнє, адже вони ще не зіпсовані», – сказав він.

Директор Луцького міського центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Ліна Галан зауважила, що з дітьми та підлітками працюватимуть волонтери, юристи, а також соціальні педагоги та психологи: «Адже важливо, щоб діти не подумали, що ми говоримо одне, а реалії життя – інші... загалом наш проект називатиметься «Для молоді – некорупційне завтра».

«В нас є багато запитань, але варто хоча б розпочати. Адже головна причина бідності – корупція. Назвіть мені хоча б одну успішну країну, де високий рівень корупції. А Україна варта кращого», – підкреслив Бо Валленберг.

До слова, згідно з дослідженням, проведеного ГО «Партнерство за прозоре суспільство» 65% українців вважають, що корупція в нашій країні є дуже поширеною, а 27% – «дещо поширеною». Кожен третій громадянин впродовж останнього року давав хабара.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...