• Головна
  • Настрої українців: держава рухається у неправильному напрямку
13:39, 22 травня 2018 р.

Настрої українців: держава рухається у неправильному напрямку

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування «Динаміка суспільно-політичних поглядів в Україні: опитування IRI». Зокрема, визначили загальні та електоральні настрої українців.

Результати дослідження показали, що більшість українців вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку. Різкі зміни переважно відбувалися з лютого 2014 року по липень 2015 року.

Настрої українців: держава рухається у неправильному напрямку, фото-1

Більшість жителів виявляють симпатію до БПП Солідарність. 61% громадян вважають, що справи йдуть добре, а лише 18% мають протилежну думку.

Настрої українців: держава рухається у неправильному напрямку, фото-2

На парламентських виборах у жовтні 2019 року 37% українців однозначно пішли б голосувати, ще 26% ймовірно також взяли участь у виборах, 18% точно не пішли б на вибори, ще 10% ймовірно не голосували б.

Настрої українців: держава рухається у неправильному напрямку, фото-3

Усі опитані українці відповіли, якій політичній партії дали б свій голос, якби парламентські вибори проводилися наступної неділі. Лідером стала Батьківщина, а другу позицію розділили Опозиційний блок, БПП Солідарність, Громадянська позиція, Радикальна партія.

Настрої українців: держава рухається у неправильному напрямку, фото-4

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 15 по 31 березня 2018 р. Всього було опитано 2,400 жителів України віком 18 років і старше, які мають право голосувати. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.

Допустима похибка не перевищує 2.0%. Коефіцієнт досяжності респондентів – 65.4%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #настрої
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...