• Головна
  • Українці вважають, що через корупцію державні кошти забирають ті, хто має владу
17:47, 22 травня 2018 р.

Українці вважають, що через корупцію державні кошти забирають ті, хто має владу

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування «Динаміка суспільно-політичних поглядів в Україні: опитування IRI». Зокрема, визначили ставлення українців до реформ.

Абсолютна більшість опитаних українців вважає, що за всі реформи України відповідає Президент. 33% громадян вважають, що  Верховна Рада відповідає за судову та пенсійну реформи. 29% жителів вважають місцеву владу відповідальною за децентралізацію та місцеве самоврядування, включаючи ОТГ.

Більша частина респондентів вважає, що судова система України не є політично незалежною і лише 2% думають навпаки.

47% опитаних вважає, що міжнародне співтовариство повинне вести санкції проти українських політиків чи посадових осіб, відповідальних за відсутність реформ, якщо Україна не впроваджуватиме антикорупційних реформ.

Через корупцію державні кошти осідають в кишенях тих, хто наділений владою, - вважає 85% населення. 74 % не підтримують думку, що корупція робить країну безпечнішою.

Актуальною на сьогодні є медична реформа, однак 37% населення вважають, що місцева влада недостатньо зусиль докладає  для реформування закладів охорони здоров'я і лише 5 % думають навпаки.

Серед основних змін, найважливішими для українців є гарантія безкоштовної медичної допомоги та якісної діагностики та лікування.

Результати опитування показали, що більшість все ще не вірить, що державна система охорони здоров'я забезпечить якісну та гідну допомогу. 52% українців  вважають, що держава не надаватиме ніякої допомоги, якщо у їх найближчих родичів виявлять серйозну хворобу.

Нагадаємо, ми повідомляли, що більшість українців вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку.

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 15 по 31 березня 2018 р. Всього було опитано 2,400 жителів України віком 18 років і старше, які мають право голосувати. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту.

Допустима похибка не перевищує 2.0%. Коефіцієнт досяжності респондентів – 65.4%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #реформи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...