• Головна
  • 50% своєї зарплати українці віддають державі (ВІДЕО)
16:45, 24 травня 2018 р.

50% своєї зарплати українці віддають державі (ВІДЕО)

50% своєї зарплати українці віддають державі (ВІДЕО)
Половину свого життя українець працює на державу.  Про це свідчить розмір податків, які щомісячно сплачує кожен робітник. Натомість українське законодавство не передбачає ні прозорості вмісту податків у зарплаті, товарах та послугах, ні відкритості використання цих коштів державою.

Такі відносини держави та її громадянина можна порівняти з відносинами роботодавця та співробітника, - пише "Економічна правда".

Кожен місяць роботодавець сплачує зарплату, але не бачить результату роботи. Змінюються обличчя, витрати зростають, а результату нема. Дороги розбиті, під'їзди брудні, соціальне забезпечення фіктивне, комунальні послуги жахливі.

Питання до робітника, який погано виконує роботу, чи до керівника, який просто платить зарплату і нічого не вимагає натомість?

Українське товариство економічних свобод підготувало ролик, у якому на прикладі середньостатистичного громадянина показало, яку зарплату він щодня платить державі. Це реальні цифри, вирахувані згідно з Податковим кодексом України.

Також товариство підготувало інфографіку, на якій показало, скільки днів на рік українець працює на той чи інший податок.

 

Майже 50% зарплати громадяни віддають державі.

У держбюджеті-2018 витрати становлять 991,7 млрд грн. На дороги з них піде 28 млрд грн, на освіту — 63,7 млрд грн, на охорону здоров'я — 26,5 млрд грн.

Чи подобається українцям якість цих послуг? Скільки можна звинувачувати можновладців у тому, що вони зрадили Україну? Що зробили самі громадяни?

Додамо, що результати дослідження показали, що більшість українців вважають, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку.

Абсолютна більшість опитаних українців вважає, що за всі реформи України відповідає Президент. 33% громадян вважають, що  Верховна Рада відповідає за судову та пенсійну реформи. 29% жителів вважають місцеву владу відповідальною за децентралізацію та місцеве самоврядування, включаючи ОТГ.

Також експерти вважають, що ані освіта, ані збільшення робочого часу не допоможуть сьогодні українцям виробляти і заробляти більше – тому що більшість підприємств країни є низькотехнологічними, орієнтованими на випуск сировинної продукції.

За таких умов освічені кадри невідворотно виїжджатимуть за кордон, бо їм просто немає де застосовувати свої знання на батьківщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплата #держава #сплата #податки #відрахування #працівники #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...