• Головна
 • Онлайн-кредит на карту в компанії «ШвидкоГроші»
Реклама
12:23, 25 травня 2018 р.

Онлайн-кредит на карту в компанії «ШвидкоГроші»

Реклама
Онлайн-кредит на карту в компанії «ШвидкоГроші»

Мабуть с кожним траплялось таке, коли потрібно були кошти і він шов до близьких або друзів та просив гроші в борг.

Такий варіант розвитку є достатньо поширеним, але не завжди можливим. Якщо гроші терміново на покриття поточних витрат: сплату комунальних рахунків, медичних послуг та інше, найбільш зручним та вигідним способом стануть гроші онлайн на карту від компанії «ШвидкоГроші», яка має власний онлайн-сервіс, який дозволяє отримати потрібну суму цілодобову та з будь-якого міста України.

Онлайн-кредит на карту в компанії «ШвидкоГроші», фото-1

Умови отримання онлайн-позики у «ШвидкоГроші»
Отримати кредит через онлайн-сервіс компанії може кожен громадянин України старше 18 та не старіше 60 років з постійним заробітком. Вартість позики має фіксований характер, а тому кінцева сума виплати встановлюється відразу самим Клієнтом і не змінюється без його відому. Термін погашення становить 5-30 днів, а при необхідності позичальник скористатися послугою пролонгації, яка дозволяє перенести строк погашення кредиту на невизначений термін, з умовою виплати відсотків за дні користування. Штрафи та комісії не нараховуються і Клієнт має право вільно користуватися грошима. Для оформлення кредиту знадобляться:

 • паспортні дані;
 • код ІПН;
 • номер банківської карти та мобільного телефону.

Дані документів потрібно буде вказати в анкеті та підтвердити їх після ухвалення позики у будь-якому відділенні «ШвидкоГроші».


Гроші онлайн на карту https://sgroshi.com.ua/ua/ можуть буди зараховані на рахунок будь-якого українського банку і може витрачатися на будь-які цілі. Повертати кошти можна будь-якими частинами в будь-які дні, що знаходяться в рамках встановленого самим позичальником терміну. Для внесення платежів він може скористатися:

 1. особистим кабінетом на сайті компанії;
 2. будь-яким банківським відділенням;
 3. будь-яким відділенням «ШвидкоГроші» в своєму місті.

Такі широкий вибір інструментів для обслуговування позики дозволяє клієнту повертати гроші в строк і в повному обсязі, не відчуваючи труднощів. Після закриття одного кредиту, можна відразу ж оформити і отримати інший миттєвим перекладом на карту, що позбавляє від необхідності куди-небудь йти і сильно економить час.

Переваги онлайн-кредиту в «ШвидкоГроші» https://sgroshi.com.ua/ua/

Компанія надає дійсно зручний інтернет-сервіс, який швидко працює на будь-якому пристрої та надає можливість Клієнту зручно отримати кошти. Перевагами обслуговування є:

 • фіксована плата за користування;
 • прозорі умови оформлення;
 • гнучкі умови повернення;
 • різні інструменти для погашення;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого міста України цілодобово.

Якщо терміново необхідні гроші онлайн на карту є сенс звернутися до компанії «ШвидкоГроші», що стане простим і вигідним рішенням фінансових проблем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...