11:00, 20 жовтня 2012 р.

Проект «Школа самозахисту»

ВО МГО «Айкі» спільно з СГО «Молодіжна Платформа», та за підтримки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки  спеціально для усіх бажаючих організовують «Школу самозахисту». 

Проект «Школа самозахисту» був створений, аби люди змогли себе захистити у небезпечній ситуації. Адже, рівень злочинності в Україні, та у Луцьку, зокрема,  дуже високий. Згідно статистики  жертвами злочинних нападів стає молодь віком від 16 до 24 років.

У рамках школи  з 19-го жовтня ВО МГО «Айкі» та  СГО «Молодіжна Платформа» почали проводити перші зустрічі зі студентами СНУ імені Лесі Українки, під час яких розповідатимуть про самозахист та майбутнє навчання. Ініціатори школи переконують, що кожна людина повинна знати як правильно себе захистити.

Програма навчання у «Школі самооборони» складатиметься із двох частин: теоретичної та практичної. Насамперед, учасникам будуть розповідати про психологію самооборони, та інші теоретичні знання, які важливі для самозахисту. Практична частина ж включатиме в себе навчання бойових прийомів, котрі потрібно застосовувати у разі небезпечної ситуації, щоб захистити себе.

«Школа самозахисту» - це проект, який для учасників проводитиметься на безоплатній основі.

Усі бажаючі зможуть навчитися простих та ефективних прийомів самозахисту – гарантія «Молодіжної Платформи».

 Тому телефонуйте за номером (063) 84 27 107, та приходьте на заняття, щоб жоден злочинець не зміг вас скривдити. Покваптеся – перший семінар із самооборони відбудеться уже в кінці наступного тижня.

Проект «Школа самозахисту», фото-1

 35600-2u

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...