• Головна
  • Суд визнав, що Ігор Гузь порушує закон
Вибори
17:58, 23 жовтня 2012 р.

Суд визнав, що Ігор Гузь порушує закон

Вибори

Волинський адміністративний суд визнав, що кандидат в народні депутати Україні Ігор Гузь порушує чинне законодавство при проведенні своєї виборчої кампанії. Про це повідомив довірена особа кандидата в народні депутати Василя Байцима Богдан Муха.

За його словами, представниками передвиборчого штабу Василя Байцами зафіксували, що агітатори Ігоря Гузя поширюють матеріали, в яких надруковані дані соціологічних опитувань.

«Згідно чинного законодавства, агітаційну продукцію з даними соціологічних досліджень забороняється поширювати за 10 днів до виборів, тобто з 18 жовтня», – каже Богдан Муха.

Та, незважаючи на це, агітатори Ігоря Гузя активно поширюють агітки з соціологією. У вихідних даних тих газет сказано, що замовником продукції є саме Гузь.

«Щоб припинити факт порушення закону, ми вирішили звернутися до суду», – каже довірена особа Василя Байцима.

Під час першого судового засідання, представник Ігоря Гузя Павло Данільчук пояснив, що замовлення на друк газет було зроблено 15 жовтня, а вже 18 жовтня пан Гузь ніби-то прийняв розпорядження про припинення розповсюдження соціології. Той факт, що газети продовжують поширюватися, Данільчук відповів, що … то розповсюджує ОО «Батьківщина» через мережу своїх агітаційних наметів. А Ігор Гузь, мовляв, не має до них жодного відношення і не знає, яким чином заборонені матеріали з’явилися у агітаторів об’єднаної опозиції. Відповідно, всі претензії стосовно порушення діючого законодавства представники Ігоря Гузя рекомендували адресувати саме ОО «Батьківщина», а не кандидату Гузю.

Та не зважаючи на всі ці факти, суд таки прийняв до уваги докази, які надали представники позивача та виніс рішення, яким зобов’язав Ігоря Гузя припинити порушення діючого законодавства та притягнув відповідача до адміністративної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...