• Головна
  • Кожен четвертий дитячий табір в Україні працює з порушенням санітарних норм
10:40, 12 червня 2018 р.

Кожен четвертий дитячий табір в Україні працює з порушенням санітарних норм

Кожен четвертий дитячий табір в Україні працює з порушенням санітарних норм

Станом на 25 травня поточного року представники Держпродспоживслужби перевірили 5 тис. 500 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Такі дані у відповідь на запит УНН підтвердили у Держпродспоживслужбі.

За підсумками відповідних перевірок порушення санітарних норм були зафіксовані у 1 тис. 313 установ, або у 24% від загальної кількості.

При цьому в 2017 році, за даними Держпродспоживслужби, невідповідність санітарним вимогам була виявлена у 17% перевірених установ.

Основними порушеннями, що зафіксували контролери, були: невиконання пропозицій Держпродспоживслужби щодо зміцнення матеріально-технічної бази, організації харчування, недотримання санітарно-епідеміологічного та дезінфекційного режимів, невідповідність гігієнічним показникам питної води в закладах Житомирської, Рівненської, Івано-Франківської, Запорізької, Сумської та Кіровоградської областей.

“За результатами встановлених порушень співробітниками територіальних органів Держпродспоживслужби надані відповідні пропозиції власникам оздоровчих установ”, — прокоментували у відомстві.

Разом з тим, цього літа українських дітей готові прийняти 9,4 тис. закладів оздоровлення і відпочинку.

Нагадаємо, що останніми роками літній дитячий відпочинок активно розвивається. За словами туроператорів, щороку з'являються нові дитячі табори або збирають дитячі зміни на базі цілком "дорослих" готелів і баз відпочинку.

Якщо ваша дитина часто хворіє, то лікувальний відпочинок - саме те, що їй потрібно. Мова не про профільні санаторії для реабілітації після гострої стадії захворювання, а про природні і кліматичні умови, які позитивно впливають на "хвору точку". В Україні є чимало дитячих курортів.

За даними управління освіти ВОДА, на Волині до переліку позаміських таборів, які здійснюють оздоровлення та відпочинок дітей входять 11 закладів. У заклади, якими опікуються міські чи районні ради, діти переважно потрапляють на оздоровлення безплатно. Це стосується дітей, які відносять до пільгових категорій, або ж обдарованих діток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитячі #табори #санітарні #норми #перевірки #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...