![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
17:40, 24 жовтня 2012 р.
Волинські рятувальники вчились ліквідовувати аварії на луцьких тепломережах
У навчаннях взяли участь працівники комунальних служб та служб екстреного реагування обласного центру. Про це повідомили у ТУ МНС у Волинській області.
Під час проведення робіт з ліквідації умовної аварії, рятувальники розгорнули штаб та пункт життєзабезпечення аварійно-рятувального загону для подолання наслідків надзвичайної ситуації.
«Готовність і злагодженість дій спеціалізованих служб цивільної оборони, диспетчерських і аварійних служб та сил швидкого реагування до спільних дій у разі виникнення реальної аварії на об’єктах життєзабезпечення та теплових мережах міста у холодну пору року є запорукою спокою лучан. А сьогодні усі учасники навчань здобули практичні навички для виконання спільних завдань з ліквідації аварії та покращили взаємодію формувань різної відомчої підпорядкованості», – зазначив начальник ТУ МНС у Волинській області генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...