• Юний боксер з Волині привіз із міжнародного турніру «бронзу» (ФОТО)
09:52, 26 жовтня 2012 р.

Юний боксер з Волині привіз із міжнародного турніру «бронзу» (ФОТО)

15-21 жовтня 2012 року в Сімферополі відбувався ХХХІІІ міжнародний турнір з боксу класу «А» серед чоловіків, пам’яті Заслуженого тренера України Педро-Саеса Бенедікто. Інформує «Волинська правда».

У змаганнях брали участь 140 боксерів з 13 країн світу (Азербайджан, Білорусь, Грузія, Ізраїль, Україна, Іран, Казахстан, Молдова, Монголія, Росія, Туркменістан, Туреччина, Узбекистан). Повідомили у Федерації боксу Волині.

Перше загальнокомандне місце здобула збірна команда України, виборовши 3 золоті, 3 срібні та 8 бронзових нагород. Друге загальнокомандне місце здобула збірна команда Узбекистану, третє – Росії.

Приємно, що бронзовим призером змагань у складі збірної команди України у ваговій категорії до 75 кг став учень КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради», оперуповноважений відділу карного розшуку Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області Андрій Клімович.

Таким чином, Андрій виконав норматив майстра спорту України.

Готували спортсмена до змагань тренери-викладачі відділення боксу КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» Артур Каменєв та Роман Дерябін.