10:38, 26 червня 2018 р.

У кого можуть забрати пенсію?

У кого можуть забрати пенсію?

В Україні Пенсійний фонд може на час або зовсім скасовувати виплату.

Про це пише finance.ua.

Відповідно до закону, без пенсії можуть залишитися:

  • Українці, які свої виплати отримали за підробленими документами.

Ще кілька років тому Міністерство фінансів почало процедуру перевірки всіх одержувачів соціальних виплат, в тому числі і пенсіонерів. Крім того, подібну верифікацію регулярно проводить і Пенсійний фонд.

  • Пенсіонери, які живуть за кордоном.

"Пенсія припиняється на весь час проживання пенсіонера за кордоном, якщо інше не передбачено міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України", – йдеться в законі.

Перетини кордону фіксуються Міграційною службою. У разі, якщо українець був відсутній в країні тривалий час, пенсію на цей період можуть призупинити.

  • Також законом передбачено: якщо пенсіонер не отримує свою виплату як мінімум півроку, це може стати підставою припинити її.
  • Переселенці, які змінюють місце проживання.

Якщо за результатами перевірки, проведеної підрозділами Державної міграційної служби, буде прийнято рішення про те, що фактичне місце проживання не відповідає офіційному, виплату пенсії буде припинено з наступного місяця.

Нагадаємо, що з 10 травня 2018 року у Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку можна отримати послуги Пенсійного фонду України.

З 1 липня мінімальна пенсія зросте до 1435 грн, а максимальна — до 14350 грн. На виплату перерахованих пенсій щомісяця спрямовується 150 мільйонів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсії #виплати #заборона #призупинення #Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...