• Головна
  • Змінили правила перетину кордону для українців
16:25, 4 липня 2018 р.

Змінили правила перетину кордону для українців

Змінили правила перетину кордону для українців

Сьогодні, 4 липня, Кабінет міністрів на своєму засіданні змінив правила перетину кордону для українців.

Так, уряд підтримав внесення змін до своїх постанов, що стосуються правил перетину кордону для дітей, - пише "РБК-Україна".

Змінили правила перетину кордону для українців, фото-1

Кабмін дозволив членам екіпажу повітряного судна супроводжувати неповнолітніх дітей Кабінет міністрів України змінив правила перетину кордону для українців. Так, Кабмін підтримав внесення змін до постанови уряду, що стосуються правил перетину кордону для дітей.

Зокрема, до чинної постанови щодо правил перетину кордону пропонується додати норму, що проїзний документ дитини чинний протягом строку, на який він виданий. Крім того, Кабмін дозволив членам екіпажу повітряного судна супроводжувати неповнолітніх дітей.

"Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, здійснюється лише за згодою обох батьків (усиновлювачів), прийомних батьків, опікунів (піклувальників) та в їх супроводі або в супроводі осіб, уповноважених ними, які на момент виїзду з України досягли 18-річного віку, у тому числі в супроводі членів екіпажу повітряного судна, на якому вони прямують", - йдеться у документі. Також виїзд з України осіб до 16 років, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків за нотаріально посвідченою згодою здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків у разі пред'явлення документів або їх нотаріально засвідчених копій", - йдеться у постанові закону.

Змінили правила перетину кордону для українців, фото-2

За рішенням Кабміну, таким документом може бути свідоцтво про народження дитини, видане компетентним органом іноземної держави, що не містить відомостей про батька дитини, легалізованого або засвідченого апостилем, а також без будь-якого додаткового засвідчення у випадках, передбачених міжнародним договором України.

Нагадаємо, раніше у Держприкордонслужбі повідомляли, що один із батьків може вивезти дитину з України без згоди іншого лише при постійному консульському обліку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#закон #кордон #перетин #правила #виїзд #діти #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...