• Головна
  • Мікроскопна стоматологія та імплантація Володимира Матвійчука
14:15, 6 липня 2018 р.

Мікроскопна стоматологія та імплантація Володимира Матвійчука

Мікроскопна стоматологія та імплантація Володимира Матвійчука, фото-1

Зубні імплантати є найкращими "замінниками" хворих зубів.

Вони можуть бути рішенням для тих людей, які втратили один зуб або кілька через велику руйнацію, захворювання пародонту, нещасного випадку або з якоїсь іншої причини. Наші пацієнти стверджують, що коронки на зубних імплантах, які їм встановлено мають однаковий зовнішній вигляд, функціональність і дають таке ж відчуття, як свої власні зуби. Вони не випадають під час розмови, сміху або їжі, не вимагають використання клею, як для зубних протезів. Догляд за ними - як за природними зубами.

Зубний імплант можна назвати копією кореня зуба, який служитиме вам до кінця життя.

Складаються вони із двох частин:

1) переважно титанового штифта чи «гвинта», які відтворюють вигляд кореня зуба і «вмонтовують» у кісткову тканину щелепи;

2) коронка – верхня частина імпланта, що виступає над яснами.

Переваги зубної імплантації:

  • Імплантація зубів відбувається точно на місці втрачених зубів, не зачіпаючи здорових зубів. Саме тому такий варіант відновлення є оптимальним, на відміну від протезування, коли потрібно жертвувати здоровими зубами, щоб встановити до прикладу місток.
  • Зубні імплантати дуже міцні, і при хорошому догляді, служать вони багато років.
  • Це дуже зручно, і Вам не потрібно боятися, що в один момент Ваша чарівна усмішка «злетить із обличчя», що може статися із зубними протезами, які кріпляться на спеціальні креми та гелі.
  • Реабілітація методом імплантації – це повноцінне відновлення якості життя та покращення естетичного вигляду в цілому, розрізнити це зможе лише спеціаліст.
  • Збереження існуючих природніх зубів.

У випадку відсутності одного або кількох зубів, існуючі зуби втрачають опору сусідніх зубів і переміщаються на їх місце, через що погіршується прикус, а в результаті доходить до втрати здорових власних зубів. Відновлення втрачених зубів з використанням зубних імплантатів означає, що ця проблема Вас більше не стосуватиметься. Тому що всі зуби, як власні, так і штучні, є на своєму місці.

Процес імплантації зубів є індивідуальним, тому з усіма уточненнями потрібно звертатись до спеціалістів .

Дім стоматології пропонує Вам весь спектр послуг, пов’язаних з імплантацією. Наші фахівці мають величезний досвід роботи і практику лікування навіть найскладніших випадків.

Якою б не була Ваша ситуація – ми повернемо здоров’я Вашій посмішці.

Дім стоматології, мікроскопна стоматологія Володимира Матвійчука подбає про те, щоб Луцьк виблискував здоровою посмішкою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#імплантант #зуби #імпланти #стоматологія #вартість #стоматолог #луцьк #послуги #здоров'я #мікроскопна #імплантація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...