• Головна
  • Сенцов розповів про себе та своє ув'язнення
15:22, 7 липня 2018 р.

Сенцов розповів про себе та своє ув'язнення

Сенцов розповів про себе та своє ув'язнення

Український політв'язень Олег Сенцов написав листа, в якому розповів, що відчуває себе "не так чудово, як може здатися".

Про це він написав у листі до української актриси Римми Зюбіної, яке вона оприлюднила у Facebook.

"Я відчуваю себе нормально, незважаючи на 51 день, звичайно не так чудово, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам, моє здоров'я - кожен бачить те, що хоче бачити", - написав Сенцов.

Також він повідомив, що через цензуру та перевірки його кореспонденції листи доходять до нього дуже довго і часто губляться, а дочекатися черги на дзвінок практично неможливо.

"Спочатку його читає цензор і інші зацікавлені особи, потім його роздруковують і віддають мені і не в той же день. Потім я пишу відповідь, і процедура повторюється в тому ж порядку. Так що якщо загалом відповідь приходить через тиждень, але це нормальна швидкість для цієї системи. Тому що звичайні паперові листи з України йдуть місяць і стільки ж назад. Та й губляться часто, на відміну від електронних, долю яких можна відстежити. З дзвінком та ж ситуація - пробитися дуже складно. Там з-за кордону один автомат на весь табір. Тому звичайно пробуйте, але не факт, що до мене дійде черга. Або взагалі такий дзвінок дозволять, сама розумієш, така ситуація навколо мене", - розповів Сенцов.

Нагадаємо, двоюрідна сестра засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова Наталія Каплан заявляє, що він втратив 15 кг за час голодування, але його стан задовільний.

Раніше в Росію надійшли як мінімум два прохання про помилування Сенцова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ув'язнення #арешт #тюрма #листи #стан #здоров'я #Сенцов
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...