![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
09:40, 30 жовтня 2012 р.
Віддали шану відомому волинянину
Нещодавно у Луцьку відкрили пам’ятну дошку на честь колишнього голови облвиконкому Юхима Ярощука.
Її розмістили на будинку по проспекту Волі, 12, приурочивши цю подію до 90-річчя від дня народження відомого волинянина. Юхим Арсентійович очолював Волинську область з 1956 по 1972 рік.
Краяни запам’ятали його як дбайливого господаря, людяного керівника. У період керівництва Ярощука на Волині реалізовано багато економічних та соціальних проектів. А один з них, кажуть, йому навпаки вдалося заблокувати – мова йде про будівництво атомної електростанції у Шацькому районі поблизу озера Світязь. Юхим Ярощук відстояв перед вищим партійним начальством тоді ще зовсім незайманий і досі неповторний куточок природного багатства Волині.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...