Modere-Neways - світ без токсинів

Modere-Neways - світ без токсинів, фото-1

Американська компанія "Modere-Neways" спеціалізується на випуску косметичної та побутової продукції, а також лінії для підтримки здоров'я, відповідає найвищим стандартам якості і проходить багаторівневий контроль. Головний принцип виробника - використання природних компонентів і застосування новітніх наукових досягнень.

ЯКУ ПРОДУКЦІЮ ВИРОБЛЯЄ КОМПАНІЯ?

Стратегія фірми будується на розробці екологічно чистих товарів, які гарантують безпеку для споживачів. Компанія свідомо усунула зі складу продукції більше 3000 найменувань непотрібних і потенційно небезпечних інгредієнтів, які можна зустріти на етикетках інших брендів.

Корпорація розробила широку лінійку продукції першої необхідності - засоби для особистої гігієни, товари для догляду за будинком, біологічно активні добавки для підтримки здоров'я і гарного самопочуття. Представлена ​​серія відрізняється вишуканим дизайном, екологічною упаковкою, високим рівнем безпеки й ефективності. Продукція пройшла сертифікацію і відповідає стандартам NSF, EWG.

Modere-Neways - світ без токсинів, фото-2 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-3

Лінія продукції Modere-Neways:

1. Зміцнення здоров’я:

 • Антиоксидантні засоби;
 • Вітаміни і мінерали;
 • Детоксикація організму;
 • Для імунітету;
 • Опорно-рухового апарату;
 • Шлунково-кишкового тракту;
 • Сечо-статевої системи;
 • Протипаразитарні засоби.

2. Гігієна ротової порожнини.

3. Особиста гігієна.

4. Засоби по догляду за волоссям.

5. Засоби по догляду за шкірою обличчя.

6. Персональний догляд для чоловіків.

7. Засоби для прибирання.

8. Декоративна косметика.

9. Ароматерапія.

ЧОМУ "MODERE-NEWAYS"?

П'ять переваг продукції бренду "Modere-Neways":

 • 1. Безпека завжди на першому місці. Компанія ретельно стежить за тим, який вплив чинять використані нею інгредієнти на організм людини.
 • 2. Комплексний підхід. Робота з людиною, а не з хворобою - ось ідея, якої дотримуються творці оздоровчої продукції "Modere-Neways".
 • 3. Відсутність алергічних реакцій в організмі. Турбота про безпеку і вибір максимально екологічно чистих інгредієнтів дозволяє створювати продукти, безпечні для алергіків.
 • 4. Сумісність з лікарськими засобами. Оздоровча лінія "Modere-Neways" не є ліками, тому вона не перешкоджає впливу антибіотиків або іншим сильних препаратів на людський організм. Навпаки, за рахунок залучення прихованих ресурсів, вони прискорюють відновлення організму.
 • 5. Різноманітність напрямків. Товари "Modere-Neways" призначені для боротьби з різними захворюваннями, насамперед, із зайвою вагою, облисінням, артритами і артрозами тощо.

З питань придбання продукції звертайтесь до менеджера у Луцьку за телефоном: 0507603477 (Ольга)

Modere-Neways - світ без токсинів, фото-4 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-5 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-6 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-7 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-8 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-9 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-10 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-11 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-12 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-13 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-14 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-15 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-16 Modere-Neways - світ без токсинів, фото-17
MODERE-NEWAYS продукція якість безпека токсини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Достовірність
2 людини рекомендують
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі