• Головна
  • Підрахунок голосів на ОВК № 22 ніяк не завершиться
08:15, 31 жовтня 2012 р.

Підрахунок голосів на ОВК № 22 ніяк не завершиться

Величезна кількість протоколів ДВК по 22 виборчому округу не могла відразу бути прийнятою окружною комісією через наявність неточностей та невідповідностей. Відтак засідання ОВК № 22 триває досі. Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

Сьогоднішнє засідання ОВК після оголошеної всупереч законодавству перерви мало початися о 9:00 ранку. Однак, фактично комісія розпочала роботу о 10:28 після того, як голова Ліна Алпацька з’явилася в залі засідань та офіційно оголосила: «Наше засідання триває».

Протягом дня комісії вдалося попрацювати з протоколами всього одинадцяти дільниць, частина з яких надходила після повторного уточнення. Зокрема комісія ДВК № 64 уточнювала свої дані тричі.

Комісія ДВК № 97, що знаходиться в приміщення тубдиспансеру лише о 16:35 представила на розгляд комісії свої документи, незважаючи на те, що це одна з найменших дільниць, на якій голосувало всього біля 80 людей. Щоправда, через надзвичайно тривалий підрахунок голосів, ДВК № 97 подала протокол з неточностями.

Спостерігачі вважають, що ситуація, яка склалася зумовлена некомпетентністю та халатним ставленням членів ДВК до своїх обов’язків.

Голова ОВК Ліна Алпацька прокоментувала ситуацію так: «Ми не формуємо дільничих комісій і не призначаємо членів ДВК. Ми до них направили кураторів. Наразі всі протоколи з їхньою допомогою вже написані. Чекаємо на їх затвердження членами ДВК»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...