Сучасне рабство: серед країн ЄС Україна займає 5 місце

Сучасне рабство: серед країн ЄС Україна займає 5 місце, Мирослава Бицька

Україна опинилася на 49-й позиції зі 167 країн світу у рейтингу поширеності сучасного рабства.

Про це свідчать дані Глобального індексу рабства, передає УНН.

Згідно з даними з таблиці Глобального індексу рабства, в Україні нараховується 286 тисяч людей, які живуть в умовах сучасного рабства. Так, приблизна частка тих, хто живе в країні в умовах сучасного рабства, становить 6,41 на 1000.

Серед країн Європи і Центральної Азії Україна опинилася на п'ятому місці серед країн із найвищим рівнем сучасного рабства, де Білорусь - на першому, а Росія - на восьмому. Згідно з даними у таблиці по регіонах світу, абсолютна кількість жертв цього явища в Україні становить 301 тисячу.

При цьому зазначається, що реагування українського уряду на це явище відповідає середньому рівню серед усіх досліджуваних країн.

Росія у глобальному рейтингу опинилася на 64 місці. На першому місці - Північна Корея, де найвища поширеність сучасного рабства в світі, причому один з кожних 10 громадян КНДР постраждав від цієї практики.

Більше 2,6 мільйона людей живуть у Північній Кореї в умовах сучасного рабства, свідчать дані звіту. У доповіді також стверджується, що уряд Північної Кореї має найслабший механізм реагування на рабство серед усіх досліджених країн.

У доповіді визначається сучасне рабство як саме рабство, а також торгівля людьми, примусова праця, боргова кабала, примусовий чи рабський шлюб, а також продаж і експлуатація дітей.

рабство рейтинг ЄС Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі