• Головна
  • Скоро на Волині прибиральницю треба буде брати на роботу тільки з дозволу області
16:01, 31 жовтня 2012 р.

Скоро на Волині прибиральницю треба буде брати на роботу тільки з дозволу області

Іван Смітюх, який донедавна очолював Ковельську райдержадміністрацію, пояснив своє звільнення тим, що «не найнявся служити царю Борису Петровичу». Про це він заявив 31 жовтня під час  чат-конференції на сайті Волинської облради.

«Я вважаю, що мені запропонували звільнитися через те, як я й говорив на прес-конференції, що я – людина вільна, а не найнявся служити царю Борису Петровичу», - прокоментував Смітюх запитання щодо його звільнення.

А щодо коментаря голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука, що Ковельський район - «хворий», то екс-посадовець відповів, що думка губернатора взагалі не відповідає дійсності.

«Проблем у Ковельському районі немає, окрім того, що потрібно працювати не тільки зі Смітюхом, а й чути інших голів РДА. Що стосується кадрових питань, щоб навести порядок у цілому, №1 вважаю призначення керівника земельного відділу, якого я чекаю більше двох років. Після того, як я відмовив родичці Карпюка В. В. (заступника голови ОДА Віталія Карпюка. – ВІП), то в усіх склалася думка, що все робиться спеціально, щоб завалити роботу і показати, що голова РДА – неефективний і так далі по кадрах», - зауважив той. «Моя думка: скоро прибиральницю треба буде брати на роботу тільки з дозволу області», - додав Смітюх.

Також він прокоментував тему виборів. «Що стосується мене, то я був впевнений, що громада мене розуміє і мої щирі наміри сприяти розвитку території. Справедливості, вважаю, немає. Є випадковість», - прокоментував він результати голосування в окрузі №21, у якому балотувався до Верховної Ради. А щодо протистояння Степана Івахіва та Ігоря Гузя, в результаті якого переміг перший, Смітюх сказав: «Жоден, із моєї точки зору, не заслуговує бути представником 21 виборчого округу у Верховній Раді. У  своїх програмних виступах я чітко це озвучував землякам».

Також Смітюх розповів, чому по тому ж виборчому окрузі до ВР балотувався заступник Луцького міського голови Василь Байцим: «Я знаю все, що відбулося з ним, і він сам мені це підтвердив, що його змусили Романюк Микола та Борис Клімчук йти кандидатом у депутати. Вони вважали, що я на Ковельщині – реальний претендент, і треба було розбавити виборців». «Він був технічним кандидатом від Івахіва Степана Петровича. Неодноразово судився зі мною, подавав скарги в суд та прокуратуру. Тобто заважав. За що я його  назвав  перевертнем. Байциму Василю Федоровичу я руки жодного разу в житті не подам», - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...