• Невідомі волинянки шокували Італію
09:47, 1 листопада 2012 р.

Невідомі волинянки шокували Італію

«Невідомі волинянки шокували Італію», – під такою назвою сьогодні вийшло чимало спортивних італійських видань, інформує «Волинська правда».

Після поразки з рахунком 3-2 в Луцьку команда з П’яченци «Rebecchin.Meccanica» хотіла взяти реванш. Більш імениті спортсменки відразу заволоділи ігровою перевагою на майданчику і досить легко переграли волинянок у першому сеті з рахунком 25-20. Не на користь наших земляків пройшли і наступні два сети: 25-15 та 25-16 відповідно.

Згідно з регламентом цих змагань переможця пари мав визначити «золотий» сет. Отримавши відповідні настанови від головного тренера Богуслава Галицького, волейболістки «Континіум-Волинь-Університет» вийшли на майданчик, немов на останній бій. У напруженій, динамічній та яскравій боротьбі за 14 хвилин перемогли господарок з рахунком 15-10 і вийшли в наступний етап розіграшу CEV Volleyball Cup 2013.

Голова облдержадміністрації Борис Клімчук вітає ВК «Континіум-Волинь-Університет» з виходом у 1/8 розіграшу CEV Volleyball Cup 2013, де вона зустрінеться з французькою командою «SES CALAIS» з міста Кокель.

Також він подякував президенту клубу Степану Івахіву та його благодійному фонду «Патріот Волині» за фінансову підтримку команди та популяризацію цього виду спорту на українських та європейських спортивних майданчиках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію