• Головна
  • Нововолинські шахти перейдуть у приватну власність
13:01, 1 листопада 2012 р.

Нововолинські шахти перейдуть у приватну власність

"Кабмін готує тотальний розпродаж шахт», – попереджає 1 листопада в назві публікації biz.liga.net. У переліку вугледобувних підприємств, які поміняють власника, – й нововолинські. Про це, посилаючись на офіційний сайт Кабміну, повідомляє «Волинська правда».

Постанова Кабміну №987 «Про затвердження  переліку об’єктів державної власності, які підлягають приватизації у 2012 – 2014 роках, та критеріїв визначення способу їх приватизації» датована ще 19 вересня 2012 року. У додатку до цієї постанови опубліковано й перелік об’єктів державної власності, які будуть приватизовані у вказаний термін. У цьому переліку – й три підприємства з Волині: відокремлені підрозділи «Шахтоуправління «Нововолинське», «Шахта «Бужанська», «Шахта №9 «Нововолинська»

«ВП» також інформує, що «підуть з молотка» і сім шахт Львівської області, а також значна частина вугледобувних підприємство Донецької та Луганської областей. Приватизація, згідно з законом «Про особливості приватизації вугледобувних підприємств» (Президент України підписав його ще в травні цього року),здійснюватиметься шляхом продажу на аукціоні, продажу на інвестиційному конкурсі чи іншими способами, передбаченими приватизаційним законодавством.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...