• Головна
  • Гірудотерапія або цілюща сила п’явки!
11:00, 26 липня 2018 р.

Гірудотерапія або цілюща сила п’явки!

Гірудотерапія або цілюща сила п’явки!

Наше життя схоже на американські гірки. Хто б ти не був – юрист, вчитель, селянин чи банкір, багатий чи не дуже,тебе неодмінно чекають злети і падіння. Це стосується не тільки приватного життя або роботи, а насамперед здоров’я.

Одним із методів, які використовують в МЦ «Інтавіт» , є гірудотерапія (лікування медичною п’явкою), лікувальні властивості якої відомі дуже давно. Згадки про лікування пацієнтів за допомогою п'явок сягають своїм корінням у сиву давнину. Факт застосування цього методу підтверджується в медичних трактатах найвидатніших корифеїв лікарської справи, зокрема, Авіценни й Гіппократа.

Класичний метод гірудотерапії – це «постановка» п`явок на певні рефлекторні зони. Секрет слинних залоз п`явки містить більше сотні складових: еластазу, коллагеназу, дестабилазу, бделіни і багато інших біологічно активних ферментів, що мають як місцеву, так і загальну дію на весь організм. Ці ферменти мають протизапальну, антибактеріальну, імуностимулюючу, судинорозширювальну і антиатеросклерозну дії. Найвідоміший з ферментів п`явок – гірудин - речовина, яка перешкоджає згортанню крові, саме тому п`явка може тривалий час відсисати кров. Ще один фермент - оргелаза - сприяє утворенню нових кровоносних судин. Основна дія при укусі п`явки – це посилення кровотоку і вплив речовин, що містяться в слині п`явки.

Гірудотерапія або цілюща сила п’явки!, фото-1

Особливо ефективно з допомогою п’явок лікуються хронічні недуги. «Захворювання, як правило, переходять у хронічні тоді, коли блокуються капіляри і медикаменти не в змозі потрапити до хворого органу. П’явка у таких випадках використовується і як окремий метод лікування, і в комплексі з медикаментозним, оскільки покращує засвоювання ліків. З іншого боку, гірудотерапію рекомендують після довгого медикаментозного лікування. П’явки очищують кров та печінку.

З допомогою п’явок можна легко здолати хронічні захворювання, які виникають на алергічній основі. «Будь-яка алергічна реакція призводить до формування у крові циркулюючих імунних комплексів. Чим більше таких комплексів накопичується, тим складнішою стає алергічна реакція. Вивести циркулюючі імунні комплекси з організму практично неможливо. Є два способи: підключення до апарату штучної нирки або лікування п’явками. Завдяки унікальному набору ферментів п’явка має здатність розривати ці комплекси. Таким чином, з допомогою гірудотерапії можна повністю вилікувати такі захворювання, як бронхіти, бронхіальна астма, алергічні риніти. Дитячі бронхіти заліковують за один-два прийоми і переходять у стадію ремісії, дитина може забути про хворобу на рік-два.

Гірудотерапія дозволяє уникнути хірургічного втручання при варикозному розширенні вен. Втім, якщо вена дуже деформована, п’явка не поверне їй попередньої форми, але за рахунок здатності знімати заблокованість вен відновить нормальне кровопостачання. Зникнуть болі і затерпання в ногах. На ранніх стадіях варикозу після застосування п’явок вени «ховаються» повністю.

Лікування п’явками також ефективне при таких «жіночих» захворюваннях, як запалення яйників (аднексит) та при спайках маткових труб. Жіноча неплідність внаслідок спайок маткових труб досить успішно лікується. П’явки ефективні при гіпертонії. А кращого методу зняти напад глаукоми у дорослих, ніж п’явки, не існує. П’явки допоміжні при невралгіях та запаленнях нервів, артритах, поліартритах. Також знімаються головні болі, які виникають внаслідок запалення головного мозку.

П’явки можна прикладати незалежно від віку, фактично, від народження дитини. Відносними протипоказаннями до застосування гірудотерапії вважаються розрідження крові, тобто схильність до кровотеч, анемії та дуже низький артеріальний тиск. Заборонено застосовувати п’явки при онкозахворюваннях. «До кожної людини потрібен індивідуальний підхід, зважаючи на її хворобу та всі супутні захворювання. Тому ми завжди просимо пацієнтів приносити з собою медичну картку, щоб можна було зробити висновок про хворобу в комплексі», – зауважує Іван Чугайда.

Завдяки особливому ферменту гіалуронідазі, який розщеплює білки і жири, п’явки використовують і в косметології для підтягування шкіри на проблемних ділянках тіла. Ефективно усуваються вугрі на обличчі та спині, в тому числі юнацькі. Широко використовуються п’явки при лікуванні чоловічої імпотенції, якщо вона має органічний характер. П’явки є дуже ефективними, якщо порушення кровопостачання у статевих органах виникло внаслідок перенесених венеричних чи інфекційних захворювань.

Процедура прикладання п’явки триває годину-півтори. За цей час п’явка встигає випустити свої ферменти у кров людини. Сеанси повторюються з інтервалом не меншим, ніж три дні. П’явок накладають на спеціальні точки, залежно від захворювання. Скажімо, при гіпертонії п’явок ставлять на комірцеву зону, за вуха, на куприк, поперекову ділянку.

На жаль, життя цієї цілющої тваринки, яка, лікуючи, допомагає продовжити життя людині, є дуже коротким. Хоча вважається, що п’явки не мають здатності переносити бактерії, з гігієнічних міркувань їх використовують лише один раз, а потім знищують.

Запрошуємо Вас до « Інтавіт » , приватний діагностично-лікувальний центр!

м. Луцьк, проспект Молоді, 4, тел.: (03352) 25-04-62, 050 767-40-07

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#п'явка #здоров'я #лікування #ефективно #Інтавіт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...