14:02, 2 листопада 2012 р.

За що проголосували волиняни?

ЦВК звело підрахунки голосів по одномандатних виборчих округах. Отже, всім стало відомо, хто стане депутатом Верховної Ради. Переглянувши програми новоспечених нардепів, ВІП вирішив проаналізувати, за що ж саме голосували волиняни.

Нагадаємо, що під час виборчих перегонів редакція ВІПу насолоджувалась обіцянками всіх кандидатів у народні депутати. Наразі вже відомо, хто займе місце в залі під куполом Верховної Ради, а саме по Володимир-Волинському окрузі №19 перемогу здобув свободівець Євген Мельник, від Горохівського округу №20 працюватиме Сергій Мартиняк, від Ковельського округу №21 до ради пройшов Степан Івахів, по місту Луцьку (округ №22) – Ігор Палиця, а по округу №23 з центром у Маневичах – Ігор Єрємєєв. 

Як не дивно, але два партнери по бізнесу Степан Івахів та Ігор Єрємєєв мають чимало спільного у передвиборчих програмах та, очевидно, разом реалізовуватимуть задумане, зокрема йдеться про заборону ввезення імпортної сільськогосподарської продукції для захисту вітчизняного виробництва, гарантування кожному безробітному та одноосібнику в селі соціальної допомоги і державної пенсії, гарантування права на пенсію громадянам, які працювали за кордоном без офіційного працевлаштування і не мають достатнього трудового стажу в Україні, законодавче закріплення автоматичного надання статусу матері-героїні кожній жінці, яка народила п’ять і більше дітей та гарантувати виплати ліквідаторам аварії на ЧАЕС, учасникам бойових дій в Афганістані, дітям війни та іншим пільговим категоріям.

Є й інші пріоритети у новоспечених нардепів.

За що проголосували волиняни?, фото-1

Зокрема Єрємєєв хоче відновити практику цільового спрямування на навчання до ВНЗ сільської молоді, яка повернеться до рідного села і розпочне трудову діяльність. Окрім того, кандит обіцяє визначити спеціальний статус сільського вчителя і надавати молодим спеціалістам, які їдуть у села працювати вчителями та лікарями, цільовий кредит (під 0% річних на 10 років) і земельну ділянку для будівництва власного житла.

За що проголосували волиняни?, фото-2

А от самовисуванець Степан Івахів буде встановлювати гарантовану державою закупівельну ціну на молоко, м'ясо, овочі, ягоди, гриби та створюватиме умови для їхнього збуту. Нардеп пообіцяв зменшити пенсійний вік для жінок до 55 років та скасувати депутатську недоторканість. До речі, він пропонує законодавчо заборонити самовисуванцям вступати в будь-яку політичну партію. Також він хоче побудувати потужний, сучасний сміттєперероний завод. 

За що проголосували волиняни?, фото-3

Така ж ідея й у переможця по Горохівському округу Сергія Мартиняка, адже він переконаний, що потрібно захищати довкілля через інтегровану систему утилізації промислових відходів та побутового сміття. До речі, з усіх переможців у нього найлаконічніша програма без конкретних обіцянок. Він вважає, що Волинь до успіху може привести нова довгострокова стратегія комплексного розвитку.

За що проголосували волиняни?, фото-4

А от переможець по Володимир-Волинському окрузі Євген Мельник обіцяє запровадити обрання місцевих суддів громадою строком на 5 років, забезпечити територіальним громадам право відкликати депутатів рад усіх рівнів, суддів місцевих судів та право висловлювати недовіру голові виконавчого комітету, землевпорядникові й керівникові відділу внутрішніх справ шляхом референдуму; ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними, стимулюючи розвиток середнього класу, який становитиме не менш ніж 60% від працездатного населення. Також він пообіцяв ухвалити закон про імпічмент Президента України, висловити недовіру та відправити у відставку Уряд Азарова-Тігіпка-Табачніка, а також відмінити низку інших законів.

За що проголосували волиняни?, фото-5

 

Чимало для міста Луцька пообіцяв зробити переможець по округу №22 Ігор Палиця. Зокрема у його програмі йдеться про будівництво нового фонтану в центрі міста, проведення реконструкції парку імені 900-річчя Луцька, здійснення благустрою мікрорайонів. Окрім того, він пообіцяв встановити та реконструювати сто дитячих та спортивних майданчиків. Стосовно галузі освіти кандидат запевняє, що буде оснащено 4 науково-дослідні лабораторії в університетах, забезпечено технологіями бездротового доступу до мережі Інтернет  корпуси державних вищих навчальних закладів, надано 135 щомісячних стипендій найкращим студентам державних університетів міста, збудовано студентське містечко. Цікавою ініціативою у медичній галузі є запровадження програми компенсації витрат батькам на придбання ліків для дітей віком до одного року. Окрім того, він обіцяє проводити оздоровлення дітей у Карпатах. Ще один пункт у програмі – реконструкція стадіону «Авангард» у сучасну спортивну арену для професійного та масового спорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...