• Головна
  • Українське населення скорочується і деградує
12:15, 30 липня 2018 р.

Українське населення скорочується і деградує

Українське населення скорочується і деградує

Через скорочення населення та масову еміграцію в Україні знижується якість населення.

Про це заявив політолог Костянтин Матвієнко, - пише інтернет-канал UkrLife.

За словами експерта, населення України швидко старіє. За 10 років число дітей в країні зменшилося з 14 до 7 млн ​​осіб. Крім того, люди продуктивного віку масово виїжджають за кордон.

«Маємо депопуляцію не тільки в кількості, але і в якості населення, – в його освіті, побутовій та санітарній культурі. Виїжджають люди продуктивного віку, креативного класу. Фільтруються і залишаються в Україні люди, які не здатні до сильних громадських протестів», – заявив Матвієнко в інтерв’ю

Політолог зазначає, що демографічна криза не дозволяє суспільству розвиватися, домагаючись успіхів у боротьбі за свої права.

Костянтин Матвієанко, експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардаріка»:

Прикладів проблем, які можуть збурити громадськість, дуже багато. Але масових протестів не відбувається. Люди спокійно ставляться до того, що в Києві, наприклад, по 4 місяці немає гарячої води. За межами Києва це взагалі норма. Протестний потенціал у суспільстві сьогодні менший, ніж у 80-х роках. І це говорить про значну трансформацію якості суспільства.

Офіційно на підконтрольній території України проживає 38,6 млн осіб. При цьому незалежні оцінки показують, що реально в країні залишилося 30-35 млн жителів. Зокрема, це доводять обсяги продажу хлібобулочних виробів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#населення #деградація #якість #демографія #чисельність #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...