• Головна
 • Штучний камінь. "Граніліт" – гарантія якості.
17:00, 30 липня 2018 р.

Штучний камінь. "Граніліт" – гарантія якості.

Штучний камінь. "Граніліт" – гарантія якості., фото-1

Компанія "Граніліт Груп"  була заснована у 2008 році. Засновники компанії із перших днів відкриття виробництва, поставили за мету виготовлення якісних та доступних за ціною будівельних матеріалів таких як:

 • тротуарна плитка,
 • фасадна плитка,
 • європаркан,
 • плитка на сходи.

Основою виробництва цієї продукції є технологія виготовлення бетону методом гранулювання напівсухої суміші з подальшим ущільненням останньої за допомогою високочастотного резонатора. Як показала практика останніх десяти років, продукція компанії "Граніліт Груп" пройшла усі випробування не тільки в умовах лабораторних досліджень, але і під впливом навколишнього середовища.

З моменту відкриття компанія "Граніліт Груп", розширює географію своєї присутності. Сьогодні продукція компанії реалізується у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Житомирській та Київській областях. Цей факт свідчить про високу довіру покупців до якості продукції.

Команда компанії "Граніліт Груп" - це колектив молодих спеціалістів з амбіційним баченням свого розвитку.

Широкий спектр асортименту продукції компанії "Граніліт Груп", його форм та кольорової гами, професійна консультація від виробника, задовільнить потреби, вподобання та смаки найбільш вибагливих замовників.

Фасадна плитка Граніліт, або облицювальний штучний камінь, це матеріал для благоустрою фасадів. Плитку використовують і як утеплювач для споруд, і як захист фасадів від негативного впливу навколишнього середовища. Плитка чудово підходить і для декоративного оздоблення внутрішніх приміщень.

При виготовленні враховується вибір кольору з розрахунку найбільш природних тонів, приємних для сприйняття: сонячні, пісочні, охристі, теракотові , димчасті , сірі , шоколадні тощо.

Штучний камінь. "Граніліт" – гарантія якості., фото-2

Облицювальний камінь. Камінь облицювальний володіє цілим рядом виняткових властивостей. Він повністю імітує природний матеріал і передає фактуру і колір натуральних каменів.

За колірною різноманітністю та багатством фактур він значно перевершує натуральний камінь. Крім уже названих достоїнств, такий камінь має високу пожежобезпечність. Облицьований штучним каменем фасад не вимагає спеціального догляду.

Декоративний камінь - це унікальний штучний будівельний матеріал. У натурального каменю історія застосування обчислюється тисячоліттями. Щодо штучного декоративного каменю, то вік його впровадження набагато скромніший. Технологія виробництва штучного каменю була застосована в кінці 1950-х - на початку 1960-х років у США. До нас ця технологія потрапила в середині 90-их.

Однак, штучний декоративний камінь не означає, що він із синтетичної сировини. Називається камінь так тому, що виробляють його на заводі, а не видобувають в кар’єрі. До складу каменю входить натуральна сировина: глина, пісок, цемент, клінкер та інші природні матеріали. Тому він екологічно чистий, а технологія виготовлення дозволяє зменшити його вагу.

Залізобетонні огорожі. Одним з найсучасніших способів огорожі території приватного володіння, підприємства, будинків та дач - це європаркани "Граніліт". Технологія їх виробництва, розроблена компанією "Граніліт" - це революція в області залізобетонних конструкцій. Завдяки цій технології стало можливим додавання залізобетону. Суть технології полягає в тому, що повітря з приготовленої за спеціальною рецептурою бетонної суміші починає віддалятися ще в особливо модифікованому бетонозмішувачі: суміш подається на вібростіл у вже звільненому від повітряних лакун стані, а потім розподіляється у формі за допомогою високочастотної вібрації.

Завдяки цьому виходить бетон, який вирізняється такими якостями, як:

 • висока міцність;
 • довговічність;
 • глянцева поверхня;
 • водонепроникність;
 • стійкість до перепадів температур;
 • морозостійкість.

Зовнішній вигляд європарканів може бути підібраний, враховуючи побажання клієнта, як то елементи дизайну, колір, висоту. Купити європаркани можна як зі складу в Луцьку, так і виготовити на замовлення.

Штучний камінь. "Граніліт" – гарантія якості., фото-3

Тротуарна плитка, що випускається за технологією "Граніліт" більше п’яти років поспіль, та має асортимент до ста видів, завоювала популярність і вдячність клієнтів не тільки завдяки високій якості і міцності, а й красі виробів, які схожі на натуральні породи обробленого каменю. Плитка, підходить як для мощення майданчиків для барбекю, садових доріжок та тротуарів, так і для будівництва доріг, її викладають на зупинках міського транспорту, біля ресторанів в центрі курортних українських міст. Одна з популярних колекцій цієї тротуарної плитки, колекція бетоно-паркет.

Еволюція смаків замовників тротуарної плитки це також цікаве явище. Тротуарна плитка, яка була популярна десять років тому, сьогодні не користується попитом. Сьогодні в тренді - плитка, яка імітує бруківку або різні види і фактури природного каменю.

Штучний камінь. "Граніліт" – гарантія якості., фото-4

Отже, компанія Граніліт Груп готова задовільнити ваші потреби в якісній продукції та запрошує до партнерства та співпраці!

Доставка продукції проводиться усіма можливими засобами транспортування. Мінімальної норми відвантаження немає.

Вартість доставки включає в себе витрати на обробку, упаковку і поштові витрати. Витрати на обробку фіксовані, в той час як витрати на транспортування можуть варіюватися в залежності від ваги замовленої продукції.

Детальніше дивіться на нашому сайті:

https://granilit-group.com/uk/14-magazin

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#європаркан #граніліт #тротуарна #плитка #фасад #камінь
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...