• Головна
  • Волинян з порушенням слуху закликають не соромитися своєї проблеми, ліквідувати її й сповна насолоджуватися звуками життя
16:10, 1 серпня 2018 р.

Волинян з порушенням слуху закликають не соромитися своєї проблеми, ліквідувати її й сповна насолоджуватися звуками життя

Волинян з порушенням слуху закликають не соромитися своєї проблеми, ліквідувати її й сповна насолоджуватися звуками життя

Останнім часом все більше волинян звертаються до лікірів зі скаргами на зниження слуху, і це не лише люди похилого віку. В останні роки спостерігається тенденція стрімкого прогресу різного роду порушень слуху серед молоді. Втрата слуху у людини може бути як вроджена так і набута , а також повна або часткова.

Існують дані, що кожна десята людина має певні порушення слуху. Однак, більшість похід до фахівця чомусь відкладає. Дехто намагається не звертати увагу на якісь незручності, а хтось не відразу й помічає їх, списуючи все на те, що співрозмовник нечітко говорить чи телевізор тихо працює…

Однак, якщо порушення слуху прогресує, людина стикається з певними проблемами. Стає все важче підтримувати розмову, доводиться по кілька разів перепитувати, а інколи потрібна інформація залишається непочутою, важливі слова втрачаються. Людина уникає спілкування, намагаючись більше часу бути на одинці. Колись вірно підмітив Емануїл Кант: «Сліпота віддаляє нас від речей. Глухота – від людей».

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑлÑÑÐ¾Ð²Ñ Ð°Ð¿Ð°ÑаÑи

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑлÑÑÐ¾Ð²Ñ Ð°Ð¿Ð°ÑаÑи

Сьогодні в Україні, все ж, люди не поспішають за допомогою до фахівців. Відкладають вирішення проблеми «на потім» і вже коли тягнути далі нікуди – звертаються до отоларинголога . Лікарі констатують, що операція чи медикаментозне лікування є ефективним в одному з десяти випадків порушення слуху. В переважній більшості чути навколишній світ допомогти може лише слуховий апарат. У розвинених країнах кожен десятий житель користується одним або двома такими пристроями, а в Україні - лише кожен двохсотий. Причини цього зазвичай психологічні. Люди переконані, що слуховий апарат відразу вказуватиме оточуючим на їх проблему, притягуватиме зацікавлені погляди. Хоча, насправді, його навіть не завжди й помічають. Більш впадає у вічі (а багатьох це ще й дратує), коли людина постійно перепитує, відповідає не на те питання, не реагує на прохання, надто гучно говорить, вмикає на всю музику чи телевізор… Через це з’являються непорозуміння, проблеми на роботі… А інколи вчасно непочуте попередження про небезпеку, може призвести до трагедії…

Батькам варто звертатися до ЛОРа, як тільки помітять бодай найменші проблеми зі слухом в дитини

З походом до лора не варто затягувати батькам, які помітили порушення слуху в дитини. Це може мати вкрай негативні наслідки. У розвинутих країнах слух перевіряють спеціалісти починаючи від народження, адже чим раніше виявлена проблема, тим легше з нею боротися. Якщо слухопротезування неминуче, його рекомендують робити якомога швидше, для того щоб дитина могла повноцінно розвиватися .

Бувають випадки, що у дітей починає раптово погіршуватися слух. Якщо лікування не допомогло, спеціалісти рекомендують користуватися слуховими апаратами. З цим радять не зволікати, адже навіть незначні порушення слуху (до 30-40 дБ) можуть призвести до зниження сприйняття слухової інформації, а якщо ситуація більш складна, може трапитися навіть розлад мови у дитини. Щоб не трапилося біди, варто вчасно звертатися за допомогою.

Слуховий апарат може бути модним аксесуаром і навіть виглядати, як прикраса

Зараз ніхто не соромиться носити окуляри, перетворивши їх у модний аксесуар, що доповнює образ. Слухові апарати теж можна носити як аксесуар, чи навіть, як прикраси, адже вони мають привабливі дизайни, бувають різних розмірів, кольорів. Вони досить комфортні і надійні, допоможуть почуватися впевнено у будь-якій ситуації, насолоджуватися різноманітністю звуків природи, чути голос рідних людей. Повернуть радість спілкування, допоможуть жити на повну.

Люди помилково думають, що порушення слуху - це коли усі звуки чути тихіше. Це правда лише частково. Спеціалісти стверджують, що порушення слуху таке ж індивідуальне, як відбитки пальців. Хтось, приміром, може не чути високочастотних звуків (співу пташок чи дитячих голосів), хтось - , низькочастотних. Апарат підбирається індивідуально і підсилює тільки потрібні звуки!

Сучасні слухові апарати – це високотехнологічні інтелектуальні системи, що володіють практично необмеженими можливостями. Вони здатні максимально якісно задовольнити потреби людей з різними порушеннями слуху, у тому числі у важких і складних випадках, вони не спотворюють звуки. Завдяки застосуванню комп’ютерної техніки при виборі й налаштування слухового апарату, досягається відмінний результат у кожному індивідуальному випадку.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑлÑÑÐ¾Ð²Ñ Ð°Ð¿Ð°ÑаÑи

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑлÑÑÐ¾Ð²Ñ Ð°Ð¿Ð°ÑаÑи

На Волині великий вибір слухових апаратів представлений в ЛОР-центрі лікаря Віговського

Підбором та налаштування слухових апаратів, виготовленням індивідуальних вушних вкладок і засобів захисту від шуму, продажем елементів живлення та супровідних аксесуарів до слухових апаратів на Волині займається ЛОР-центр лікаря Віговського. Тут представлений великий асортимент слухових апаратів майже усіх провідних виробників світу. Ціновий діапазон теж немалий.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð»Ð¾Ñ ÑенÑÑ Ð²ÑговÑÑкого

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð»Ð¾Ñ ÑенÑÑ Ð²ÑговÑÑкого

Однак, варто розуміти, що досить часто якість товару напряму залежить від ціни. Не може слуховий апарат, який володіє низкою характеристик коштувати дешево. Це підтверджують й дослідники з Мічиганського університету, які, протестувавши велику кількість недорогих приладів, заявляють, що вони можуть мати протилежний від очікуваного ефект: сприяти подальшому пошкодженню слуху. Найкраще, зупинити свій вибір на слухових апаратах середньої та вище середньої вартості. Вони надійні й більше підходять пацієнтам.

Не зволікайте з консультацією спеціаліста та не соромтесь проблем зі слухом! Зараз існує чимало можливостей зробити ваше життя максимально насиченим, активним та яскравим.

Будьте здорові!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#слух #слухові апарати #лорцентр віговського #діагностика #обстеження #лікування #луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...