09:00, 6 листопада 2012 р.

Не вокзал, а замок (ФОТО)

У реконструкцію й модернізацію Луцького вокзалу інвестовано 21 мільйон гривень. 

Волинянам та їхнім гостям, які користуються залізницею, мандрувати через Луцьк відтепер стало комфортніше. Адже внаслідок реконструкції були посилені фундаментні споруди вокзалу, переплановані його внутрішні приміщення, а також «виріс» третій поверх площею 750 «квадратів».

На першому поверсі сяють натуральним каменем просторі вестибюль і зал для очікування, зали з касами на приміські поїзди й поїзди дальнього слідування. На другому розміщені адмінприміщення, а на третьому — затишні та зручні кімнати відпочинку. Усі приміщення умебльовані й забезпечені необхідною технікою.

Повної реконструкції зазнали мережі водопостачання, вентиляції, електропостачання і каналізації. Фасади будівлі утеплені сучасними матеріалами. Це зробило її теплішою взимку і дає змогу економити енергоресурси.

Реконструкція проведена за проектом одного з найкращих українських архітекторів — лауреата Шевченківської премії Андроша Бідзілі. У регіоні він добре знаний. У його творчому активі — комплексна забудова Київського майдану в Луцьку, десятки ажурних храмів і будівель різного призначення.

Нове приміщення, яке вигідно вирізняється на тлі «хрущоб» радянського періоду витонченими архітектурними рішеннями, нагадує стилізовані княжі хороми. Воно має гарну шатрову покрівлю з головним і з чотирма додатковими декоративними куполами, десятки органічно розміщених вікон та віконець, сотні метрів декоративних елементів. Купол і шпиль надають вокзалу вигляду замку.

луцький вокзал

луцький вокзал

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...