• Волинський кікбоксер став срібним призером чемпіонату Європи
13:50, 6 листопада 2012 р.

Волинський кікбоксер став срібним призером чемпіонату Європи

З 28 жовтня по 3 листопада 2012 року в столиці Туреччини Анкарі проходив Чемпіонат Європи з кікбоксингу. Інформує «Волинська правда».

У складі збірної України виступав ковельчанин, майстер спорту міжнародного класу Юрій Зубчук. В його ваговій категорії (86 кг) за медалі змагалися спортсмени з десяти країн.

У першому поєдинку, за одностайним рішенням суддів, Юрій переміг спортсмена з Італії, який у третьому раунді два рази побував у нокдауні. У другій зустрічі Юрій Зубчук виграв у боксера з Сербії.

У фіналі ковельчанину не вистачило одного бала, щоб перемогти чемпіона світу 2011 року з Хорватії.

У результаті Юрій став срібним призером змагань. Цим результатом наш земляк підтвердив свій успіх. Нагадаємо, що торік Юрій завоював друге місце на чемпіонаті світу в Македонії. Повідомили у ковельській мерії.