• Головна
  • Незаконно зрізати 348 дерев хотіли на Турійщині
18:18, 6 листопада 2012 р.

Незаконно зрізати 348 дерев хотіли на Турійщині

Прокуратура Турійського району упередила заподіяння збитків навколишньому природному середовищу, – інформує «Волинська правда».

Прокуратурою Турійського району опротестовано незаконне рішення голови місцевої райдержадміністрації про видалення зелених насаджень за межами населених пунктів та створення для цього районної комісії. 

Зауважимо, що жодна із норм українського законодавства не надає права місцевим органам виконавчої влади на прийняття рішень про видалення таких насаджень та створення для цього інших органів. Повідомили у прес-службі прокуратури області. Однак, всупереч цьому, головою Турійської районної державної адміністрації видано розпорядження, у відповідності до якого при РДА було створено районну комісію для визначення зелених насаджень за межами населених пунктів, які підлягають видаленню, із подальшою видачею відповідних ордерів. Головою комісії  в порушення вимог закону видано ордери на зрізання 130 дерев тополі навколо ферми поблизу с. Турічани та 218 дерев тополі поблизу с. Бобли. Прокуратурою району незаконне розпорядження голови райдержадміністрації опротестовано, а на усунення порушень закону внесено подання в Турійську РДА із вимогою припинити будь-які роботи з видалення зелених насаджень. На виконання подання прокуратури ордери на зрізання 348 тополь Турійською РДА відкликані, а незаконні роботи припинено, чим упереджено незаконне знищення дерев та заподіяння збитків навколишньому природному середовищу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...