• Головна
  • Робота за кордоном: гідні умови праці та впевненість у майбутньому
12:05, 5 вересня 2018 р.

Робота за кордоном: гідні умови праці та впевненість у майбутньому

Чого прагне кожна людина? Шукати і знаходити, діяти і створювати, працювати і насолоджуватися, жити і бути потрібною. Одним словом, звичайної стабільності. Так, аналізуючи економічну та політичну ситуацію в Україні, мабуть, майже в кожного виникало бажання поїхати за кордон у пошуках того, що сьогодні так важко відшукати у власній державі. Бажання земні й зрозумілі - людина погоджується працювати чесно і важко, але за достойну винагороду, щоб забезпечити собі гідні умови для існування й мати впевненість у майбутньому.

Якщо ви вирішили влаштуватися на роботу в Чехії, Польщі або ж іншій країні, і при цьому хочете зекономити свій час та нерви, вам варто скористатися послугами посередників.

Фірми, що займаються міжнародним працевлаштуванням, візьмуть на себе пошук вакансій та оформленням документів, необхідних для виїзду за кордон.

Вам допоможуть розібратися в особливостях ринку праці за кордоном, перекладуть документи на іноземну мову, розкажуть про наявність роботи, яка відповідатиме вашій кваліфікації та досвіду. Співпраця з легальними посередниками зазвичай підвищує ваші шанси на отримання візи та пришвидшує процес працевлаштування.

Робота за кордоном: гідні умови праці та впевненість у майбутньому, фото-1

Але як бути впевненим у тому, що фірма або приватна особа, що пропонує послуги з оформлення документів для виїзду за кордон, працює чесно? Пощастило, якщо у вас є підтверджена інформація, що завдяки цій організації, наприклад, ваші знайомі успішно працевлаштовані, або ж навпаки - відгуки про фірму негативні і вам про це відомо.

Але якщо ви випадково побачили цікаву пропозицію (майже всі вони складені однаково): "робота для всіх, без вікових обмежень, заробітна платня - тисячі "у.о." на місяць, швидке оформлення документів і таке інше, - все, що хоче чути людина, то не факт, що потім все буде так, як написано.

Робота за кордоном: гідні умови праці та впевненість у майбутньому, фото-2

Для того, щоб отримати якісний сервіс і отримати хорошу роботу, вам потрібно вибрати для співпраці надійну компанію. Є кілька факторів, на які слід звернути увагу при виборі помічника в такій відповідальній справі.

Перший, і найважливіший фактор – легально. Як тільки ви звернулися в компанію, вимагайте у менеджера номер наказу про видачу ліцензії про посередництво у працевлаштуванні за кордоном (саму ліцензію, як таку, уже не видають). Коли ви отримали номер ліцензії, його слід перевірити на сайті Міністерства соціальної політики України. Саме цей державний орган займається видачею ліцензій і має точну інформацію про дійсні ліцензії.

Важливим показником надійності фірми є і сам офіс. Коли ви вибираєте агентство з працевлаштування, при першому ж телефонному дзвінку запитуйте, де знаходиться офіс і як туди під’їхати. Деякі «підпільні» агентства можуть працювати без ліцензії на дому, і знайти їх після оплати може бути нелегко. (При можливості – відвідайте офіс. Якщо ж у вас немає як це зробити – попросіть поспілкуватись з Вами по відеозв'язку за допомогою, наприклад, viber).

Робота за кордоном: гідні умови праці та впевненість у майбутньому, фото-3

Документи, що ви підписуєте, теж допоможуть Вам впевнитися у порядності компанії.

Особливу увагу слід приділити наступним питанням:

  • Чи підписується договір про надання послуг між посередником та клієнтом.
  • Яким способом здійснюється оплата послуг та чи надаються підтверджуючі документи про сплату.
  • Офіційний рахунок – важливий фактор, що вказує на відкритість. (Тільки ліцензовані посередники можуть приймати оплату таким чином)

Більше знаєш – краще спиш. І це саме такий випадок. Опрацюйте увесь сайт компанії та додаткові інтернет ресурси (facebook, instagram або youtube), подивіться відгуки в пошукових мережах та обов’язково задайте посереднику такі питання:

  • Який тип візи пропонується?
  • Хто буде займатися її оформленням?
  • Чи підписується договір (контракт) між роботодавцем та вами?
  • Як буде проводитися оплата вашої праці, можливість авансів?
  • Які соціальні гарантії ви матимете при офіційному працевлаштуванні за кордон?

Перевіреною часом і задоволеними клієнтами є фірма "WORKS Me" у Луцьку. Яка протягом багатьох років пропонує українцям офіційну роботу у таких країнах, як: Польща, Чехія, Німеччина та Ізраїль. Завдяки індивідуальному підходу експертів агенції до кожного клієнта, обирають вакансії, які найбільше відповідають їхнім потребам.

Робота за кордоном: гідні умови праці та впевненість у майбутньому, фото-4

Працівники фірми "WORKS Me" безперервно шукають найкращі умови для своїх клієнтів: працють з роботодавцями, які забезпечують житлом та харчуванням. Спеціалісти повністю беруть на себе всі юридичні питання, нададуть вам безкоштовне медичне страхування. Підберуть актуальні вакансії, відповідно до ваших побажань, зроблять все, щоб ви були задоволені своїм робочим місцем і отримували гідну зарплату.

"Наша якісна робота формує нашу репутацію, яка є основою компанії WORKS Me",- запевняють працівники.

Чекаємо Вас за адресою:

м. Рівне, вул. Київська, 36 (біля готелю "Турист")

м. Ковель, вул. Степана Бандери, 5 (2-й поверх)

Телефони:

+38 (095) 667 66 03

+38 (093) 819 99 31

+38 (067) 257 37 56

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #закордоном
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...