• Головна
  • Замість контролерів - месенджер та електронка: на Волині змінюють передачу показників світла
16:11, 4 вересня 2018 р.

Замість контролерів - месенджер та електронка: на Волині змінюють передачу показників світла

Замість контролерів - месенджер та електронка: на Волині змінюють передачу показників світла

Відтепер контролери ПрАТ «Волиньобленерго» зніматимуть показники лічильників населення один раз на два-три місяці.

Натомість для побутових споживачів з’явилися більш зручні способи передачі показників використання електроенергії, - повідомляє прес-служба ПрАТ "Волиньобленерго".

Споживачам «Волиньобленерго» не потрібно чекати, поки контролер прийде записувати показники електролічильника. Кожен може обирати спосіб передачі показників для оплати розрахунку за надану послугу від енергопостачальника.

Тож для передачі показів лічильника потрібно знати номер особового рахунка, який зазначений в рахунку за електроенергію. Він складається з дев’яти цифр і починається на 5 (5хххххххх).

Нагадуємо, розрахунковий період для визначення обсягу використаної електроенергії становить календарний місяць. Якщо споживач самостійно не повідомить показник лічильника станом на перше число місяця – його розрахують за середньодобовим споживанням за період між двома останніми показами.

Відтак волиняни тепер мають змогу протягом перших чотирьох днів місяця передати показник такими способами:

  • зателефонувавши на кол-центр на безплатний багатоканальний номер 0-800-21-01-31;
  • через Особистий кабінет побутового споживача на сайті ПрАТ «Волиньобленерго» (http://energy.volyn.ua/personal) та ТОВ «Волиньелектрозбут»(http://elektro.volyn.ua);
  • електронною поштою [email protected];
  • месенджером Telegram@pokazy_lutsk _bot.

Також з 2017 року ПрАТ «Волиньобленерго» активно впроваджує «розумні» лічильники , що інтегровані в автоматизовану систему комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ).

Ця система дає змогу автоматично і дистанційно зчитувати показники електролічильника в перший день місяця, що забезпечує точність виставленого рахунку. А отже, споживач навіть не має потреби передавати показники свого лічильника. До речі, «розумний» лічильник дозволяє згодом безоплатно перейти на «зонний тариф».

Наразі смарт-лічильники вже встановлено у споживачів міста Луцька, Луцького, Горохівського, Камінь-Каширського, Любомльського районів. Запроваджено цей масштабний проект згідно з інвестпрограмою товариства у рамках програми «Луцьк – smart-столиця України».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#показники #лічильники #передача #Волиньобленерго
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...