• Головна
  • Україна у п`ятірці країн з найбільшою кількістю хворих на туберкульоз
16:12, 22 вересня 2018 р.

Україна у п`ятірці країн з найбільшою кількістю хворих на туберкульоз

Україна у п`ятірці країн з найбільшою кількістю хворих на туберкульоз

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Україна ввійшла до п’ятірки держав з найвищою кількістю зареєстрованих випадків туберкульозу із розширеною резистентністю. 

Про це у Facebook повідомив Центр громадського здоров'я МОЗ України з посиланням на звіт ВООЗ.

"ВООЗ повідомляє, що Україна належить до країн, де кількість хворих на мультирезистентний туберкульоз є однією з найбільших у світі. Крім того, Україна ввійшла до п’ятірки держав з найвищою кількістю зареєстрованих випадків туберкульозу із розширеною резистентністю - 1 097 випадків у 2017 року", - йдеться у тексті повідомлення.

У той же час, за даними відомства, показники захворюваності мають тенденцію до зниження. Так, за останні роки спостерігається зниження кількості нових випадків туберкульозу на 10% та зменшення на 3% кількості випадків мультирезистентного туберкульозу серед нових випадків.

При цьому у відомстві зазначили, що в усьому світі туберкульоз є однією з перших десяти причин смерті. На цю хворобу щороку страждають мільйони людей. За розрахунками ВООЗ, 2017 році на туберкульоз у світі занедужало близько 10 млн людей, з-поміж них 1 млн - це діти. Також у 2017 році туберкульоз став причиною смерті 1,6 млн осіб, із яких 300 тис. мали поєднану інфекцію ВІЛ/ТБ.

Нагадаємо, згідно зі звітом ВООЗ, туберкульоз залишається найбільш смертоносною інфекційною хворобою у світі, не дивлячись на те, що торік кількість хворих на туберкульоз і померлих від нього зменшилася.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тубепкульоз #поширення #рейтинг #хвороба #лікування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...