• Головна
  • ПрАТ «Волиньобленерго» вимагає від КП «Луцькводоканал» оплатити заборгованість
18:01, 1 жовтня 2018 р.

ПрАТ «Волиньобленерго» вимагає від КП «Луцькводоканал» оплатити заборгованість

ПрАТ «Волиньобленерго» вимагає від КП «Луцькводоканал» оплатити заборгованість

ПрАТ «Волиньобленерго» вимагає від КП «Луцькводоканал» та підприємства «Нововолинськводоканал» самостійно обмежити споживання електричної енергії своїми об’єктами до рівня фактичної оплати за заборгованість, яка станом на 1 жовтня 2018 року по КП «Луцькводоканал» уже перевищує 13,3 млн. грн., по підприємству «Нововолинськводоканал» – 3,0 млн.грн..

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Протягом 2018 року накопичення боргів за спожиту електроенергію КП «Луцькводоканал» зростає, що є вагомою загрозою сталій роботі енергосистеми Волинської області та надійному електропостачанню споживачів. Підприємство «Нововолинськводоканал» також має досить значну заборгованість, яка майже не знижується, - кажуть «енергетики».

Як повідомили у компанії, з початку 2018 року КП «Луцькводоканал» розрахувався з ПрАТ «Волиньобленерго» тільки на рівні 77% від спожитої електричної енергії і, як наслідок, за період з січня 2018 року по вересень 2018 р. приріст заборгованості уже склав більше 7 млн. грн., що фактично складає двохмісячний обсяг товарної продукції КП «Луцькводоканал».

«КП «Луцькводоканал» щомісяцяі далі продовжує накопичувати заборгованість за спожиту електричну енергію та станом на 1 жовтня 2018 року вона уже перевищує 13,3 млн. грн.!» – повідомляє прес-служба ПрАТ «Волиньобленерго». Підприємство «Нововолинськводоканал» з початку 2018 року розрахувалося лише на рівні 87 відсотків за спожиту електричну енергію, що призвело до збільшення заборгованостідо 1,2 млн.грн.

«З огляду на вищевикладене, з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, уникнення загроз нормального функціонування об’єктів життєзабезпечення Волинської області, ПрАТ «Волиньобленерго» вимагає сплатити наявну заборгованість в терміни відповідно до діючих договірних умов. У разі ж неможливості погашення заборгованості та відсутності коштів на сплату поточних зобов'язань, енергопостачальник вимагає вжити заходів відповідно до п. 5.5.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії, а саме: за умови неповної оплати за спожиту електричну енергію самостійно припинити власне електроспоживання відповідно до умов договору або знизити його до рівня фактичної оплати», — заявили у «Волиньобленерго».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#волиньобленерго #луцькводоканал #борг #луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...