• Головна
  • Львівянин Юрій Крукевич допоможе маркувати Луцьк
16:05, 19 листопада 2012 р.

Львівянин Юрій Крукевич допоможе маркувати Луцьк

Одного з розробників системи туристичного ознакування Львова запросили до Луцькааби той допоміг у встановленні системи туристичного ознакування у місті.
Про це повідомили 032 ua у відділі розвитку туризму.
Проектні пропозиції члена робочої групи, розробника системи туристичного ознакування Львова, викладача кафедри графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв Юрія Крукевича зацікавили волинян.

У Луцьку є потреба у розробці та встановленні системи туристичного ознакування :вказівники  та пілонів. Львівянин поділився досвідом розробки такої системи у Львові та Тернополі.

"Впровадження системи створить у місті комфортні умови для орієнтування у ньому туристів. За допомогою карти, вказівників та пілонів кожен турист зможе отримати необхідну інформацію: які визначні місця, музеї та пам’ятки архітектури є у місті, як до них дістатися, за допомогою піктограм візуально ознайомитись з їхнім виглядом." - гадають представники влади Луцька

Юрій Крукевич почав роботу з розробки двомовної карти-схеми центральної та старої частини Луцька. На звороті карти знаходиться історична довідка українською та англійською мовами про пам’ятки архітектури Луцька з їхніми фотознімками.

Варто зауважити, що кожен гість міста зможе отримати карту разом із кваліфікованою допомогою працівників у Центрі туристичної інформації та послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...