• Головна
  • За недофінансування бюджету луцьким освітянам міська рада пригрозить парламенту судом
11:02, 21 листопада 2012 р.

За недофінансування бюджету луцьким освітянам міська рада пригрозить парламенту судом

На засіданні тимчасової контрольної комісії з контролю за бюджетним фінансуванням закладів освіти міста розглянули проблему недостатнього бюджетного фінансування освітянської сфери Луцька.

Про це повідомляє інтернет-видання «Під прицілом».

У 2012 році освітянська галузь Луцька була недофінансованою з державного бюджету більше як на п’ять мільйонів гривень. На засідання комісії були запрошені керівники Управління освіти і науки, освітянської профспілки та заслужені працівники цієї галузі. Це спровокувало жваву дискусію зі шквалом взаємних звинувачень у бездіяльності стосовно вирішення цієї проблеми, що розтягнуло прийняття всього одного рішення майже на дві години.

Зокрема під час засідання депутат Андрій Калахан пропонував змінити склад комісії та виключити тих членів, які не виконують своїх обов’язків і не беруть участі у засіданнях та прийнятті рішень.

Депутат Сергій Григоренко пропонував припинити діяльність тимчасової комісії, а розгляд цих питань доручити постійній комісії з питань освіти, науки, культури, мови, очолюваної Анатолієм Пархом’юком.

Члени комісії найбільш прийнятним визнали проект рішення, запропоноване депутатом Богданом Шибою. Відтак комісія одноголосно вирішила рекомендувати депутатам міської ради прийняти рішення про звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів з вимогою повного дофінансування бюджету освітянської та медичної галузі міста на 2012 рік під загрозою звернення до суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...