• Головна
  • У Луцькій міськраді шоковані санітарним станом на автотранспортних підприємствах
12:01, 21 листопада 2012 р.

У Луцькій міськраді шоковані санітарним станом на автотранспортних підприємствах

Цього року на одного лучанина припало 60 кг шкідливих речовин, які виділяє автотранспорт. Про це розповів під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради начальник відділу екології Анатолій Гламазда , - інформує інтернет-видання «Під прицілом».

Анатолій Гламазда  зазначив, що в Луцьку  зареєстровано 50 тисяч одиниць автотранспорту, який викидами шкідливих речовин забруднює навколишнє середовище.

За словами Гламазди, в Європі діє стандарт якості автотранспорту – Євро 5, в Україні Євро 2, а з січня буде діяти Євро 3.

Минулого тижня відділи екології закінчили перевірки автотранспортних підприємств щодо дотримання ними природоохоронного та санітарного законодавства.

За словами Гламазди, у ході перевірки було виявлено ряд порушень. Зокрема,  перевізники та  автотранспортні підприємства не мають дозволу на викиди шкідливих речовин та  приховують кількість відходів.  У них немає облаштованих місць для зберігання неутилізованих відходів. Не проводиться контроль токсичних викидів  з  двигунів. Та в більшості підприємств немає мийок для автотранспорту. Автобуси миють просто на вулиці.

Члени виконкому були шоковані таким  станом справ. Зокрема, Василь Байцим зауважив, що незабаром оголосять тендер на перевезення. Однак, ті  підприємства, які не будуть належно  дотримуватися  чинного законодавства, брати участь в конкурсі не будуть.

Луцький міський голова Микола Романюк зауважив, що потрібно розібратися із перевізниками та керівниками підприємств, бо збереження  здоров'я мешканців – це головний пріоритет діяльності  місцевої влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...