• Головна
  • У Луцькому університеті відбулась виставка авторських робіт студентів
09:41, 13 жовтня 2018 р.

У Луцькому університеті відбулась виставка авторських робіт студентів

У Луцькому університеті відбулась виставка авторських робіт студентів

12 жовтня у Луцькому національному технічному університеті презентували виставку авторських робіт студентів І-го курсу, приурочену до Дня художника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Так, на кафедрі дизайну та архітектури прийняли рішення, аби впродовж навчального року кожен з викладачів організовував презентацію чи показ робіт своїх студентів, - повідомили у прес-службі вишу.

«Сьогодні ми бачимо виставку Дідух Анни Сергіївни, яка працювала зі здобувачами освіти І-го курсу. На мій погляд все вдалося, адже студенти проявили максимум техніки і вмінь. Окрім навчання, вони ще мають можливість себе вдосконалювати, готуючи роботи до таких дійств. Викладач, своєю чергою, відчуває той рівень, що буде презентований, тож намагається якомога краще готувати підопічних до цих заходів», - пояснив декан факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ Олександр Бондарський.

«Студенти-першокурсники зображали берегинь на полотнах та освоювали техніку «Розпис на склі» на тему «Україна». Основним завданням кожної дитини було креативно мислити та цікаво подати свою ідею. Дивлячись на презентованих сьогодні берегинь, можна побачити, що для кожного з них вона означає та оберігає. До слова, ці роботи – це кращі з кращих, адже не всі попали на виставку», - розповідає асистент кафедри дизайну та архітектури, керівник виставки авторських робіт Анна Дідух.

Присутні на відкритті виставки студентки групи д-12 Софія Юноша та Ірина Панасюк розповіли, що роботи їм далися легко та натхненно. «У мене стилізована робота з зображенням берегині, яка тримає сина на руках, навколо зображені хати. Вона захищає усю землю від лиха», - пояснює Софія. Ірина додає: «У мене теж ілюстрована берегиня, яка обіймає усю Україну».

У Луцькому університеті відбулась виставка авторських робіт студентів, фото-1

«Цікавий перший курс, роботи дійсно різнопланові, енергетично потужні, усі різні. Однак головне те, що навіть людині без художньої підготовки зрозуміло, що автори хотіли зобразити на полотнах. Чудова вийшла виставка, це справжнє мистецтво! Дякую кафедрі та викладачу-керівнику, що демонструють роботи, а не ховають по шафах. Принагідно вітаю наших талановитих художників з професійним святом і бажаю творити так, аби нашу країну сприймали як естетично-культурну та духовно наповнену», - зауважив ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

У Луцькому університеті відбулась виставка авторських робіт студентів, фото-2

На заході був присутній і проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах, який оцінив роботи та зазначив, що йому імпонує сама концепція виставки – берегиня і глибоко символічна форма овалу, яйця: «Не зважаючи на те, що це перший курс, роботи виконані якісно з технічної точки зору. Відчувається, що студенти знайомі з мовою символізму образотворчого мистецтва. Є багато художніх робіт ну дуже високого рівня, молодці!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виставка #студенти #ЛНТУ #Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...