• Головна
  • Завод у Луцьку, який забруднює довкілля, судиться з управлінням екології
15:10, 18 жовтня 2018 р.

Завод у Луцьку, який забруднює довкілля, судиться з управлінням екології

Завод у Луцьку, який забруднює довкілля, судиться з управлінням екології

Жителі Струмівки скаржаться на шкідливі викиди підприємства "Технології базальту", що шкодять їхньому здоров'ю. Підприємство, в свою чергу, спростовує усі звинувачення і судиться натомість з працівниками обласного управління екології та природних ресурсів, котрі не надають дозволи на викиди.

Про це йдеться в сюжеті "UA: Волинь".

Начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Назар Орел розповів, що в результаті перевірок забруднення повітря поблизу заводу встановили, що концентрація фенолу і фольмадегіду перевищує допустимі норми у 30-90 %. Це стало підставою для заборони видачі підприємству дозволу на викиди. Одержати його товариство "Технологія базальту" має намір через суд.

Юристконсультат ТОВ "Технологія базальту" Алла Коптєва зазначила, що дозвіл вже не видається 2 роки.

Однак начальник обласного управління екології та природних ресурсів Дмитро Новохатський зазначив, що підприємство взагалі немає законних підстав працювати.

"Управління у повному обсязі заперечує проти позову Держспоживслужби щодо зобов'язання управління екології про видачу дозволу на викиди в атмосферне повітря. У нас відсутні законні підстави для видачі цього дозволу. Відповідно на сьогодні підприємство не має законних підстав працювати", - зауважив Дмитро Новохатський.

"Вони кожного дня працюють, а у них немає дозволу і немає на них управи. Треба вживати радикальних заходів – блокування його. В будь-якому випадку, треба його зупинити. Бо або ж ми зупинимо завод, або завод зупинить чиєсь наше життя", - додав мешканець села Струмівка Олег Чирук.

Під час засідання суддя Фелікс Волдінер задовольнив клопотання щодо залучення третьої сторони до справи. Друге засідання відбудеться 30 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#завод #викиди #екологія #суд #Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...