• Головна
  • Депутати Луцькради «захотіли крові» Василя Байцима
18:03, 26 листопада 2012 р.

Депутати Луцькради «захотіли крові» Василя Байцима

Замість того, аби турбуватись про економіку Луцька, депутати зацікавились діяльність заступника міського голови Василя Байцима. Про це йшлося 26 листопада під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

На розгляд депутатів виносилось питання про роботу управління економіки міської ради, з приводу якого доповідала начальник цього структурного підрозділу міськради Любов Ковпак. Вона коротко зупинилась на роботі управління. Розповіла про те, що у минулому році був розроблений диск з інвестиційними пропозиціями, цьогоріч він був доповнений.

Голова комісії Олег Чернецький поцікавився, а скільки ж інвестиційних коштів прийшло у місто. Любов Ковпак зауважила, що минулого року – 120 мільйонів гривен, принаймні такі дані надало управління статистики.

Депутат Юрій Корольчук натомість зауважив, що він не розуміє, чому  на засідання комісії не прийшов заступник Луцкього міського голови Василь Байцим, адже він курує цю галузь. Як виявилось, він - у відрядженні. Депутат висловив обурення з цього приводу, мовляв, стільки, скільки він їздить закордон, не їздить жоден заступник чи навіть міський голова. Тож вони поцікавились скільки грошей з міської казни на це пішло.

Проте Любов Ковпак пояснила, що вона не має такої інформації. Це обурило депутатів. Вони взагалі заявили, що як так можна голосувати, якщо заступник міського голови – відсутній. «Який економічний ефект від його поїздок?» - поцікавився Юрій Корольчук. Він згадав й проблему з тим, що на сміттєзвалищі у Брище закінчується місце, а тому дуже потрібно побудувати сміттєпереробний завод, але ніхто цього не робить.

Тож було запропоновано перенести розгляд питання про роботу управління економіки на наступне засідання комісії, аби на ній був присутній Байцим. Проте робота голови комісії не влаштувала Сергія Григоренка. Він звинуватив Чернецького у малодухості та вніс пропозицію заслухати звіт про роботу Василя Байцима і на комісії, і на сесії. Проте, аби прийняти рішення, забракло голосів, адже «за» проголосував лише ініціатор, Олександр Пиза та Юрій Корольчук. Останній поцікавився у свого колеги Антона Сосновького, чому той не підтримав ініціативи. «Давайте ви на сесії оголосите про те, що хочете крові Байцима», - відповів депутат та зауважив, що не хоче на загал говорити про підводні течії цього питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...