• Головна
  • Луцькрада ліквідувала комунальне підприємство
15:58, 28 листопада 2012 р.

Луцькрада ліквідувала комунальне підприємство

Обранці луцької громади після тривалого обговорення таки ствердно проголосували за ліквідацію госпрозрахункового діагностично-лікувального центру «Мискур».

Про це йшлося під час 34-ої сесії Луцької міської ради 6-го скликання, – інформує «Волинська правда».

Питання про ймовірну ліквідацію цього комунального підприємства постало ще у липні 2011 року. Тоді, уважно вислухавши звіт про роботу цього комунального підприємства із вуст завідувача госпрозрахункового діагностично-лікувального центру «Мискур», Микола Романюк поцікавився, навіщо місту потрібне існування такого комунального закладу. Він є самоокупним, а лікарі працюють на медичному обладнанні, котрі вони придбали за власні кошти. Тим паче, що до місцевого бюджету комунальний заклад сплачує податки, – щоправда, за півроку ця сума становить 1100 гривень. То, мовляв, чому ж не відпустити цих медичних працівників у «вільне плавання». Відповідь на запитання Луцького міського голови щодо доцільності функціонування «Мискуру» як комунального закладу не зміг дати і начальник управління охорони здоров’я Федір Кошель. Обранці луцької громади після тривалого обговорення таки ствердно проголосували за ліквідацію госпрозрахункового діагностично-лікувального центру «Мискур». Про це йшлося під час 34-ої сесії Луцької міської ради 6-го скликання, – інформує «Волинська правда». Луцький мер тоді зауважив, що медики можуть працювати самі, проте вже як приватне підприємство. У відповідь на репліки градоначальника керманич «Мискуру» вирішила запросити Луцького міського голову на екскурсію до установи. Вона додала, що апаратура, на котрій працюють лікарі – дуже серйозна, мало не поліклініка в поліклініці. «Я не заперечую і дякую вам за роботу», – сказав Романюк. Луцький міський голова вкотре наголосив, що лікарі самі на себе заробляють.

У підсумку луцький мер попрохав начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Федора Кошеля підготувати пропозиції щодо доцільності подальшого функціонування «Мискуру» як комунального закладу.

Сьогодні ж стало відомо: керівництво цього підприємства саме хоче ліквідувати комунальне підприємства, а також те, що нині виробляється ліцензія на те, щоб це підприємство по суті стало приватним. Луцький міський голова Микола Романюк наголосив, що підприємство фактично не приносить прибутку до казни Луцька.

У підсумку більшістю голосів це комунальне підприємство таки ліквідували.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...