• Головна
  • У Луцьку вулиці перейменують із 1 червня 2013 року
16:04, 29 листопада 2012 р.

У Луцьку вулиці перейменують із 1 червня 2013 року

Обранці луцької громади сьогодні обговорили питання про перейменування вулиць обласного центру Волині. Про це йшлося під час другого пленарного засідання 34-ої сесії Луцької міської ради, – інформує «Волинська правда».

Нагадаємо, що із 1 грудня в обласному центрі Волині мало відбутися перейменування вулиць. Йшлося не лише про перейменування вулиць, а про зміну нумерації будинків. Лучани мали змінювати через перейменування вулиць прописку тощо. Проте кілька днів тому стало відомо, що наразі рішення Луцькради про перейменування вулиць не можна реалізувати через юридичні колізії земельників. Також у Міністерстві юстиції не хочуть реєструвати зміну назв вулиць, адже колишні назви двох із них написані неправильно.

Заступник Луцького міського голови Лариса Соколовська зауважила, що перейменування вулиць в обласному центрі Волині можна розпочати з 1 червня наступного року.

Сьогодні під час сесії Луцької міської ради Луцький міський голова Микола Романюк зауважив, що на перейменованих вулицях зареєстровано 4 тисячі лучан. На перейменування вулиць потрібно виділити понад 100 тисяч гривень. Заступник Луцького міського голови Лариса Соколовська зауважила, що перереєстрація мешканців буде безкоштовно. Мешканцям перейменованих вулиць лише потрібно буде звернутися в ЖЕК і отримати новий штамп в паспорті, який і свідчитиме про перереєстрацію.

Обговорення цього питання було бурхливим. Одні депутати висловлювалися про проблеми людей, пов’язані із перейменуванням вулиць, а інші – про потрібність відтермінування рішення Луцькради. «Це не наша проблема, це наш спадок і ми маємо із цим розібратися», – сказав Андрій Калахан. Він переконаний, що Луцькраді не варто затягувати це питання.

Лариса Соколовська зауважила, що вона категорично проти вулиці Колгоспної чи провулка із такою назвою. Депутат Юрій Корольчук зауважив, що своїм рішення про перейменування рада створила чимало проблем, адже слід змінювати, приміром, і мапи й вносити інші дані в навігаторах в машинах. «Поспішаючи ми нічого не зробимо», – сказав очільник біло-сердечних у Луцькраді.

Заступник луцького міського голови Лариса Соколовська зауважила, що у містах-сусідах Луцька зміна назв вулиць із радянських на інші відбулося ще у 90-тих роках і зараз вони не мають таких проблем.

У підсумку депутати підтримали цей проект рішення. Таким чином вулиці у Луцьку будуть перейменовані із 1 червня 2013.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...