Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині

Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині

Гелікоптерний майданчик, який використовується лише тоді, коли сюди прилітають VIP-гості виявило інтернет-видання «Волинь Online» в Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі.  

Ми вирішили відзняти відео із повітря, аби показати більш детальніше читачам територію Зимненського монастиря, де господарює у цих володіннях ігуменя Стефанія —  кума Медведчука та подруга олігархів-опоблоківців. Нагадаємо, замість надати коментарі для видання, вона запросила помолитися у Зимне.

Територія цього комплексу вражає. Окрім будівель монастиря, тут ще є декілька нових будівель. Це готель, яким володіє монастир. Як виявилося, за монастирським готелем є вертолітний майданчик.

Як розповідають місцеві жителі, використовується він не часто. Лише тоді, коли приїжджають VIP-гості. Так, помічали приліт на гелікоптері настоятеля МП Онуфрія, який свої володіння відвідує виключно повітряним транспортом. До речі, як і останній раз в жовтні цього року на святкування свята Всіх святих землі Волинської до своєї пастви теж прилітав до Луцька гелікоптером.

Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-1
Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-2
Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-3
Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-4

Є у нас також відео і з будівництва будинку єпископа Нафанаїла, який також проти Єдиної Помісної Церкви в Україні. Будинок єпископ зводить у своєму рідному селі Залюття. Оскільки на Google Maps будинку ще немає, лише досі пуста ділянка, то очевидно, що будівництво розпочалося нещодавно.

Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-5
Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-6 Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-7 Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-8

Будівництво будинку триває і досі. Поруч лежать будівельні матеріали. Новозбудований будинок обкладений високоякісною та дороговартісною клінкерною цеглою. Де єпископ взяв кошти на будинок, нам особисто його не вдалося спитати, адже він заявив нам по телефону, що ніяких питань не можна.

Як ми уже писали, з власних джерел нам стало відомо, що будівництво священослужитель проводить за кошти з продажу свічок та пожертв прихожан, які їх дають на отримання храмів, а не на покращення побуту ієрархів.

Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-9

Церковний магазинчик на території Покровської церкви у Луцьку, який контролює Нафанаїл

Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-10
Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-11

Наразі Нафанаїл орендує цей престижний будиночок у передмісті Луцька.

Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-12 Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-13 Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-14

Ще один противник Томосу митрополит Володимир проживає на території архітектурної пам’ятки національного значення Свято-Успенському соборі у Володимирі, де має престижну резиденцію і пересувається, як ми уже раніше писали на престижному авто 2018 року. Таке авто вартує від 61 тисячі доларів, однак як нам вдалося дізнатися, за своє митрополит заплатив 65 тисяч доларів. Нагадаємо, офіційно, воно належить єпархії.

Готель, вертолітний майданчик: чим багатий Зимненський монастир на Волині, фото-15
DJI_0048.jpg
DJI_0048.jpg
монастир готель вертолітний майданчик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі