Луцьк відвідав Валентин Наливайченко

Луцьк відвідав Валентин Наливайченко

Сьогодні Луцьк відвідав лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Дипломат високого рівня, політик та претендент на пост Президента України озвучив основні позиція своєї передвиборчої кампанії:

1.Донбас та Крим потрібно повернути Україні.

Для цього він озвучив свій план щодо відновлення миру.

Головними постулатами плану стали:

  • а)звільнення полонених та незаконно арештованих українців, якісна ідентифікація тіл загиблих;
  • б) зміна недієвого Мінського формату на такий, який би влаштовував українську сторону;
  • в) активізувати дії Президента щодо захисту своїх громадян на теренах країни: і тих, хто воює, тих, хто перебуває в неволі, і мирне населення;
  • г) покращити озброєння армії, забезпечити якісними медичними послугами військових, а лікарів – необхідним обладнанням та приміщенням тощо.

2.Потрібно об’єднуватися не з політичними партіями, а з людьми.

Для подолання рівня недовіри людей до влади В. Наливайченко пропонує допускати до влади молодих людей, котрим потрібно Україна, котрі не проміняли її на омріяні блага за кордоном. А дієвими заходами щодо залучення молоді до керування державою він вважає проведення прозорих конкурсів на заміщення вакансій у держустановах, щомісячне звітування перед виборцями.

3.Знищення корупції.

Він особливо наголошує на знищенні, а не просто боротьбі з корупційними діями чиновників. Знищити корупцію, на його думку, можливо кількома способами:

  • через створення ресурсу «Електронна Україна», де кожен українець зможе вільно через декілька кліків, оминаючи всі бюрократичні кабінети, досягти бажаного: звернутися до чиновника будь-якого рангу, віддати дитину в дитсадок тощо;
  • через повернення у державну власність незаконно привласненого майна та ресурсів держави.
Луцьк відвідав Валентин Наливайченко, фото-1

4.Ліквідація багаточисельних відомств, міністерств, які не виконують своїх функцій. Зменшити кількість представників як законодавчого, так і виконавчого апарату.

5.Посилити боєздатність держави через припинення свідомого розкрадання військових об’єктів України.

Як приклад, В. Наливайченко навів катастрофічну ситуацію з авіакомпанією «Антонов», яка за час війни не випустила жодного військового літака. І такі випадки непоодинокі.

6.Захистити тих, хто воює та їх сім’ї.

Для цього кандидат у президенти наполягає на створенні реабілітаційних центрів по всій території України за рахунок державних коштів, при активній взаємодії з органами місцевої влади та волонтерських організацій. Він підкреслив, що проблема реабілітації військових в нашій країні стоїть дуже гостро.

Наголосив, що при бездіяльності влади активізується сам народ. Розповів, як при храмі КП у Харкові силами священника та місцевої громади створено реабілітаційний центр для атовців, готується та відправляється на Схід найнеобхідніше для наших захисників.

Особливо наголосив Наливайченко на відкритті історичної правди нашого краю, на розсекреченні усіх відомостей щодо геноциду проти української нації та підтвердженні відкритої інформації розповідями живих свідків. На його думку, постраждалі, наприклад, від Волинської трагедії повинні отримати допомогу та відшкодування втраченого майна не лише зі сторони української держави, а й польської.

передвиборча кампанія постулати план Валентин Наливайченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі