"Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО)

"Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО)

Луцьк з перший авторський альбомом пісень відвідала Христина Соловій.

Концерт відбувся у луцькому облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка.

Це вже другий приїзд співачки на волинську землю із сольним виступом. Однак якщо перший альбом складали лемківські пісні в сучасному аранжуванні, то другий альбом «Любий друг» - авторські пісні українською мовою. Нові мелодії на слова Христини Соловій сподобалися луцькій публіці, адже глибина змісту, щирість виконання та їх особлива проникливість залишилися незмінними. В них співачка показала свої душевні хвилювання, розкрила свої творчі пориви.

"Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-1 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-2 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-3 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-4 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-5 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-6

На запис "Любого друга" виконавиця витратила близько 1,5 року і повністю змінила склад музикантів. У новий альбом ввійшли 11 пісень, авторкою музики і слів яких виступає сама співачка.

Назва альбому теж не випадкова, адже, на її думку, у кожного в житті повинен бути такий любий друг, який завжди зможе не лише допомогти чи підтримати, а й збагатити своєю присутністю твоє життя, вплинути позитивно на твій внутрішній світ. Завісу таємничості, хто ж є таким другом у житті співачки, публіка так і не відкрила.

"Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-7 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-8 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-9 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-10 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-11 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-12 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-13

Кожен концерт співачки від початку і до завершення вражає слухачів хорошою організацією та особливими знаками шани до тих, хто любить та цінує українське пісенне слово. Не став винятком і цей.

Уже на вході у хол драмтеатру публіку зустрічали вродливі дівчата, які дарували всім унікальні віночки. Особливо це сподобалося маленьких дівчаткам, які прийшли на концерт улюбленої співачки, хоча й хлопчикам такий дарунок теж припав до душі. Як зазначали лучани, помітно, що нас тут чекають і що ми важливі. А це дуже приємно.

"Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-14 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-15 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-16

Розпочався концерт піснею «Шкідлива звичка». Після неї Христина Соловій зізналася, що Луцьк для неї – рідне місто, адже саме тут пройшли дитячі роки її матері, саме це місто часто згадував дідусь, який був родом з Лемківщини.

"Я вірю, що дідусь зараз спостерігає за мною. Йому, мабуть, радісно, що я знову завітала сюди", - підкреслила Христина.

Кожна пісня викликала шквал оплесків, однак найбільше публіка вітала ті пісні, які вже стали хітами «Хто як не ти», «Фортепіано», «Поки любиш», «Под облачком».

"Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-17 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-18 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-19 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-20 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-21 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-22 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-23

Христина Соловій вразила всіх приємною несподіванкою: пісня «Оцятвоя стежечка», на слова Івана Франка, у її виконанні стала саундтреком до фільму «Крути 1918», який вийде на екрани у лютому 2019 року.

Співачка зізналася, що це не перша пісня в її арсеналі, автор якої так глибоко і прониклово розкриває трагедію українського люду. Вона виконала пісню «Океан», авторкою якої є маловідома дівчина з Криму, яка на власні осі бачила трагедію окупації і болізно пережила цю зраду. Пісня зірвала шквал оплесків.

Як зізналася співачка, і ця пісня, й інші позбавлені радісного динамізму, веселому тонкого гумору, адже за всю свою історію буття українці мало пережиті світлих хвилин.

«Основою моєї творчості є фольклор, а він у нас сумний. Надто багато негараздів випало на долю нашого народу. Якщо колись трапиться, що ми співатимемо радісні пісні про красиве життя, мої пісні теж звучатимуть веселіше», - підсумувала співачка.

"Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-24 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-25 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-26 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-27 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-28 "Ось чому я не співаю веселих пісень", - Христина Соловій про Луцьк, творчість та історію (ФОТО) , фото-29

Година одухотвореності від пісень Христини Соловій пролетіла непомітно. Лучани не хотіли відпускати співачки зі сцени, адже її щирість, душевність виконання не залишили нікого байдужим.

На «біс» співачка виконала пісню «Тримай мене міцно» та «Бути людьми». Завершився концерт автограф-сесією, яку влаштувала Христина для своїх самих відданих фанатів.

Христина Соловій крнцерт авторські пісні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі