Розкішний та модерний фасад вашого дому за доступною ціною від «Дах Фасад»

Розкішний та модерний фасад вашого дому за доступною ціною від «Дах Фасад»

Всі ми час від часу прагнемо змін. І не лише в особистому житті, а й у помешканні. Змін якісних та помітних. А що може бути помітнішим за оновлення зовнішнього фасаду будинку?Адже оновлений сучасний екстерєр будинку підкреслить ваш статус, добробут та естетичний смак. Вам заздритимуть усі сусіди!

Однак тепер оптимальним буде новий, надійний і модний фасадний матеріалЧи не найпопулярнішим варіантом, звичайно, завжди було дерево. Проте хороше дерево коштує дорого  та потребує постійного  та коштовного догляду. А зважаючи на стрімке вирубування лісів, фасад з дерева, насправді, не є настільки екологічним рішенням як прийнято вважати.Тому варто шукати більш екологічних замінників серед сучасних матеріалів, таких як, наприклад, фіброцемент.

Розкішний та модерний фасад вашого дому за доступною ціною від «Дах Фасад», фото-1 Розкішний та модерний фасад вашого дому за доступною ціною від «Дах Фасад», фото-2 Розкішний та модерний фасад вашого дому за доступною ціною від «Дах Фасад», фото-3

Компанія «Дах Фасад» в Луцьку пропонує Вам ідеальне рішення. Придбайте сучасну альтернативудерев’яному фасаду – фіброцементну дошку CEDRAL Lap або СEDRAL CLICK. Дана новаторська пропозиція поєднує візуальні переваги деревини з міцністю бетону, а список переваг включає також багато інших аспектів, пов’язаних з легкістю утримання чистоти, швидким монтажем, стійкістю до погодних умов і – що важливе зі стилістичної точки зору – можливістю створення вражаючого фасаду!

Фіброцементна дошка стає все популярнішою серед клієнтів, які цінують свій час та гроші. Тепер не потрібно шукати «якісну» деревину за «помірну ціну»а можна придбати фіброцементну дошку і оздобити фасад свого будинку матеріалом, який зовнішнім виглядом повторює фактуру кедра. Однак, на відміну від деревини, не вигорає, не трансформується під впливом температури повітря, не втягує вологи, і, що не менш важливо, не піддається руйнації та гниттю. Саме тому термін експлуатації матеріалу становить понад 50 років!

Багато вдячних клієнтів вже змогли оцінити якість та практичність CEDRAL Lap або ж СEDRAL CLICKСпробуйте й Ви.

Розкішний та модерний фасад вашого дому за доступною ціною від «Дах Фасад», фото-4 Розкішний та модерний фасад вашого дому за доступною ціною від «Дах Фасад», фото-5 Розкішний та модерний фасад вашого дому за доступною ціною від «Дах Фасад», фото-6 Розкішний та модерний фасад вашого дому за доступною ціною від «Дах Фасад», фото-7

Фіброцементна дошка CEDRAL стане родзинкою оздоблення як великих так і малих приміщень, як житлових, так і адміністративних будівель. Він не потребує особливого догляду й ідеально поєднується з іншими елементами декору: склом, каменем, цеглою та ін.

Придбавши CEDRAL Ви не лише створите затишок та комфорт у власному домі, а й продемонструєте унікальний та розкішний дизайн на заздрість усім сусідам. А допоможе Вам у цьому більше 30 відтінків фасаду з кольорової гамми.

Не витрачайте свого часу та грошей на придбання сумнівних матеріалів для фасаду! Обирайте фіброцементну дошку – якість та міцність якої перевірена часом та тисячами вдячних клієнтів!

Зверніться в «Дах Фасад», що у Луцьку, і оберіть те, що підходить саме Вам! А кваліфіковані фахівцісалону завжди допоможуть Вам і дадуть відповідь на будь-які питання, котрі Вас турбують в процесі будівництва та реновації власної оселі.

Шукайте нас за адресою:

м. Луцьк, вул. Молоді, 8.

тел. 063-860-27-26

Дах Фасад ремонт дизайн фіброцементна дошка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Достовірність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі