![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
10:11, 30 листопада 2018 р.
У школах Луцька запровадять психологічну службу
![У школах Луцька запровадять психологічну службу У школах Луцька запровадять психологічну службу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Із 1 січня наступного року при управлінні освіти Луцької міської ради буде створено навчально-методичний кабінет психологічної служби.
Про це йшлося під час засідання 49-ї сесії Луцької міської ради 29 листопада, передає ІА "Волинські новини".
Як зазначила директорка управління освіти Зіновія Лещенко, навчально-методичний кабінет психологічної служби буде структурним підрозділом управління та здійснюватиме організаційні, координаційні та навчально-методичні функції в галузі практичної психології і соціальної роботи.
Такий кабінет займатиметься профілактикою та корекцією відхилень в інтелектуальному й особистісному розвитку дитини, охороною фізичного і психічного здоров'я учнів тощо.
Як наголосила Зіновія Лещенко, центр сприятиме вирішенню як конфліктних ситуацій у класах, родинах, так і питання булінгу, коли потрібне втручання психологів. Вона зазначила, що кабінет не створюватиметься заново, мова – про реформування наявного центру зі встановленим штатом працівників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...