Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy»

Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», Мирослава Бицька

Ви і досі лякаєтесь цін у платіжках? Підвищення тарифів на газ спустошує гаманець? Встановлення газового котла лякає невигодою, а якість твердопаливного котла не викликає довіри?

Якщо так, то неодмінно переходьте на економне, безпечне автономне опалення. Виникли сумніви? Розвійте їх з професіоналами компанії «Енергія Землі» в Луцьку, які вже пройшли цю школу життя. Вони запропонують Вам вигідне, безпечне та екологічне опалювальне обладнання. Їх вибір – теплові насоси.

Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-1 Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-2 Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-3

Чому саме теплові насоси?

Бо такий вид опалення має ряд переваг:

  • Теплові насоси (далі - ТН) економні;

Забудьте про космічні ціни за опалення, оплачуйте лише електроенергію. Після монтажу насоси споживають лише 25% електроенергії для переносу тепла від низькотемпературного джерела, а решту 75% - з природних джерел для обігріву як мало- так і великогабаритних приміщень. Однак це ще не все. Окрім опалення житлових будинків, вони нагрівають воду та охолоджують помешкання як кондиціонер в літню пору.

  • ТН надійні;

Теплові насоси можуть обходитися без капітального ремонту 10-15 сезонів, тобто вони практично не зношуються. Окрім того, вони пожежо- і вибухобезпечні.

  • Екологічні й автономні;

Джерелом їхньої енергії є природні ресурси: земля, вода, повітря, тому не має жодних екологічних забруднень. Як бонус, ТН не потребують Вашої уваги, бо автономні щодо регуляції власної потужності. Прекрасно співіснують з котлами інших типів. Вони самостійно збільшать потужність при зниженні температури на дворі. І навпаки, змінять свої показники при потеплінні.

Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-4 Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-5 Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-6 Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-7

Однак буде несправедливо зберегти в таємниці недолік ТН, ту єдину ложку дьогтю у бочці меду. Недоліком ТН є їх ціна. Вони значно дорожчі газових та твердопаливних котлів. Проте є одне суттєве АЛЕ. Вони окупляться, повністю покриють витрачені кошти за 3-7 років. Хоча, враховуючи наш ріст цін, це може бути ще швидше. Чи переходити на теплові насоси обирати тільки Вам. Для роздумів ще одна невеличка деталь. Європа надає перевагу лише ТН за їх економність, безпечність і екологічність. А європейці хоча й більше за нас заробляють, але знають на що свої гроші витрачають.

Які ТН підійдуть саме Вам?

ТН поділяють на типи за джерелом енергії та способом розташування. За джерелом енергії вони є повітряні, земляні та водяні, або ж типу «грунт - вода», «повітря – вода», «вода – вода». За способом розташування зовнішнього контуру – горизонтальні, діагональні та вертикальні.

Давайте поговоримо мовою вигоди. Якщо ви проживаєте у власному будинку з прибудинковою територією, то найкращим вибором для вас буде геотермальний вертикальний або діагональнийТН. Якщо території мало, то можна використовувати діагональний, або повітряний тепловий насос. Важливо те, який би ТН ви не обрали, він буде економнішим за будь-які інші опалювальні прилади, а головне – підійде як для власного, так і багатоповерхового будинку.

Зверніться до фахівці компанії «Енергія Землі» в Луцьку і вони допоможуть обрати те, що потрібно саме вам.

Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-8 Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-9 Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-10 Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-11 Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-12 Як не боятись підвищення ціни на газ, - поради від «ЕarthЕnergy», фото-13

Чому лише «Енергія Землі» в Луцьку?

Компанія не єдина на ринку, проте в неї є 4 ключові відмінності:

1.Прозорість ціни

Немає зайвих фінансових накруток та форс-мажорів. Чітка цінова політика: оплата котельні під ключ – немає додаткових платежів.

2.Знання місцевих природних ресурсів

Окрім якісного обслуговування ви отримуєте кваліфіковану консультації щодо встановлення теплових насосів відповідного типу, враховуючи розташування будинку та площу опалення. Фахівці компанії визначать, яке природне джерело найбільш вигідне для обігріву приміщення у вашому районі. Також запропонують якісні насоси українських та європейських виробників, враховуючи ваші бажання та фінансові можливості.

3.Теорія в дії

Компанія не пропонує своїм покупцям нічого з того, чого сама не випробувала на практиці. Саме тому тут не лише проектують, встановлюють та запускають теплові насоси, а й виготовляють за вашим індивідуальним побажанням з якісних європейських комплектуючих, крім того вона є однією з перших компаній на території України яка освоїла технологію кутового (діагонального) буріння для влаштування геотермального контуру для теплового насосу що дозволило значно зменшити ділянку землі для монтажу зовнішнього контуру ТН.

4.Високий термін гарантії

На всі види своїх робіт компанія дає гарантію. На встановлення індивідуальних котлів – не менше трьох років, на європейське обладнання – термін виробника.

«Одна зміна веде інші зміни»

Розпочніть зміни саме зараз. З придбанням теплового насоса ви зможете економити власні кошти та найцінніший ресурс – ваш час. Ви не будете заручником газових тарифів, забудите про неприємну чистку твердопаливних котлів.

Забудьте про газові котли та задимлені твердопаливні, змініть їх на теплові насоси. Вони допоможуть зекономити простір, зберегти фасад будівлі та привабливість ландшафту.

Проведіть зекономлений час з користю та комфортом для себе.

Натомість теплові насоси від «Енергія Землі» в Луцьку пропонують вам вигоду… постійну вигоду.

Шукайте нас за адресою:

м. Луцьк, вул. Клима Савура, 23 а

тел. 0955944046;

0997503277 

Веб: www.earthenergy.com.ua

Facebook: www.facebook.com/earthenergyppaios

теплові насоси вигода встановлення види ціни Енергія Землі Луцьк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі